„Złote” karty PEKA dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

złote karty dla WOŚP fot. ZTM

Tradycyjnie już podczas licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie może zabraknąć „złotych” kart PEKA z autografem Jacka Jaśkowiaka. Dziesięć takich kart będzie można wylicytować podczas 31. Finału WOŚP.

Karty w kolorze złotym i z grafiką WOŚP oraz podpisem prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka przygotował Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu. Są na okaziciela i dlatego – chociaż są to karty kolekcjonerskie – można je normalnie doładować, by jeździć z nimi miejską komunikacją.

– Mamy nadzieję, że karty PEKA będą się cieszyć dużym zainteresowaniem licytujących – mówi Jan Gosiewski, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu.

„Złote” karty PEKA już zostały przekazane do dwóch sztabów WOŚP w Poznaniu: na Ławicy i przy Politechnice Poznańskiej. Podczas finału część z nich będzie można wylicytować 29 stycznia podczas stacjonarnych aukcji na MTP, a część trafiła na aukcje Allegro.

Przypomnijmy, że 29 stycznia, podczas 31. Finału WOŚP, pieniądze są zbierane na walkę z sepsą: na wyposażenie szpitalnych laboratoriów w urządzenia pozwalające na szybkie zdiagnozowanie zagrożenia.

Podziel się:

Ostatnio dodane: