Reklama

ZKZL zapowiada aukcję lokali

Najem dziewiętnastu atrakcyjnych lokali użytkowych będzie można wylicytować podczas kolejnej aukcji, która w piątek 21 grudnia odbędzie się w siedzibie Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych.

Do wynajęcia są m.in. lokale handlowo-usługowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta – przy ul. Ratajczaka, ul. Półwiejskiej oraz na Alejach Marcinkowskiego i placu Cyryla Ratajskiego. Wszystkie te lokale usytuowane są na parterze budynków, z wejściem z ulicy. Oferujemy także najem pomieszczeń w ciągu ulic Dąbrowskiego i Głogowskiej. Do wynajęcia są także dwa lokale w nowo wybudowanych blokach przy ul. Zawady przeznaczone na działalność handlową lub usługową.

Ustna licytacja wszystkich pomieszczeń rozpocznie się 21 grudnia 2018 roku o godz. 13.00 w sali nr 60 (III piętro) przy ul. Matejki 57. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest wpłata wadium do 19.12.2018 r.

Klienci, którzy wylicytują najem lokalu objęci zostaną programem lojalnościowym: „12 miesięcy terminowej płatności = 5% płatności czynszu mniej w kolejnym roku najmu”.

Szczegóły można znaleźć tutaj.

Autor: ZKZL

Dodaj komentarz

avatar