ZKZL organizuje aukcję. Na chętnych czeka dziewięć miejskich lokali użytkowych

lokal na aukcję fot. ZKZL

27 lipca w południe rozpocznie się czwarta już w tym roku aukcja najmu lokali użytkowych. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych tym razem oferuje 9 miejskich lokali.

Zgodnie z kilkuletnią już tradycją Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych przeprowadza aukcje na specjalnie przygotowanej stronie internetowej “aukcjelokali”.

– Czwarta, tegoroczna aukcja najmu rozpocznie się 27 lipca o godzinie 12.00 – wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy ZKZL. – Dla przedsiębiorców przygotowano 9 lokali do licytacji, które tak jak w poprzednich edycjach, są zróżnicowane pod kątem powierzchni. Najmniejszy z nich ma 20 metrów kwadratowych, a największy 108 metrów kwadratowych. Tak przygotowana oferta daje szanse przedsiębiorcom dopasować lokal do potrzeb prowadzonej działalności i możliwości finansowych potencjalnego najemcy.

Jak podkreślił rzecznik, Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych zadbał o ciekawe lokalizacje w całym mieście: do wyboru będą lokale między innymi przy ul. Podgórnej, ul. Szewskiej czy ul. Szamarzewskiego. Warunkiem uczestnictwa jest konieczność rejestracji na stronie aukcji i wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 26 lipca. Wszystkie oferty ze zdjęciami oraz regulamin aukcji znajdują się na stronie, a lokale można wcześniej obejrzeć po uprzednim kontakcie z administratorem.

Podziel się: