Zderzenie samochodu osobowego i ciężarówki w Wielkopolsce. Jedna osoba z obrażeniami

kolizja fot. KP PSP Słupca

W miejscowości Podkornaty doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy zderzył się z betoniarką. Jedna osoba, kierowca samochodu osobowego, odniósł obrażenia. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Zderzenie dwóch aut miało miejsce 15 czerwca po południu. Służby zostały powiadomione o godzinie 13.37, jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy.
– Po dotarciu pierwszych zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia zastano uszkodzony samochód osobowy na poboczu drogi oraz samochód ciężarowy – betoniarka – dwie osoby poza pojazdami – informuje mł. bryg. Mariusz Pawela z KP PSP Słupca. – Strażacy po dokonanym rozpoznaniu zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu kierowcy samochodu osobowego, zneutralizowali powstała plamę płynów eksploatacyjnych.

Na miejsce wezwano także karetkę pogotowia. Ratownicy przebadali kierowcę, ale stwierdzili, że jego obrażenia nie wymagają pobytu w szpitalu. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Podziel się: