Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Wielkopolsce. Ranne dziecko

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Przyczepka wypełniona żwirem, która odczepiła się od samochodu osobowego, spowodowała zderzenie dwóch kolejnych aut. Dziecko podróżujące w jednym z samochodów wymagało pomocy medycznej.

Do wypadku doszło 28 grudnia o godz. 8.31 na drodze wojewódzkiej nr 434 odcinek Kórnik-Czmoń. Samochód należący do firmy budowlanej „zgubił” przyczepkę ze żwirem, która uderzyła w jadące renault. Kierowca stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżająca skodą.

„Na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia czołowego dwóch osobówek przez przyczepkę wypełnioną żwirem, która odczepiła się z trzeciej osobówki” – informują strażacy z OSP Kórnik, którzy pracowali przy tym wypadku. – „Łącznie w zdarzeniu udział brało 6 osób, w tym jedno dziecko. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego po przebadaniu osób poszkodowanych podjął decyzję o pozostawieniu ich na miejscu zdarzenia”.

Na miejscu wypadku pracowali strażacy z OSP Kórnik, OSP Czmoń, JRG 6 Poznań-Krzesiny, JRG Śrem, a także pogotowie ratunkowe i policja.

Podziel się:

Ostatnio dodane: