Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu. Kolejne w tym samym miejscu!

fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

Do zdarzenia doszło 31 stycznia przed godziną 16.00. Na szczęście była to tylko kolizja, nikt nie odniósł obrażeń, ucierpiały jedynie samochody – i portfel sprawczyni kolizji, bo została ukarana wysokim mandatem.

Według ustaleń kaliskiej policji 18-latka kierująca mercedesem, jadąca ulicą Polną w kierunku al. Wojska Polskiego, na skrzyżowaniu z ulicą Młynarską zignorowała znak stopu i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej fiatem. W efekcie doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na szczęście żadnej z kierujących nic się nie stało, uszkodzone zostały jedynie samochody. 18-letnia kaliszanka kierująca mercedesem otrzymała od policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu wysoki mandat i punkty karne.

Dziennikarze portalu kalisz24.info przypominają, że to skrzyżowanie jest wyjątkowo niebezpieczne i wielokrotnie dochodziło tam do kolizji. W poprawie bezpieczeństwa mogłaby pomóc zmiana organizacji ruchu w tym rejonie i nawet jest planowana, jednak kiedy nastąpi – nie wiadomo.

Źródło: kalisz24.info

Podziel się:

Ostatnio dodane: