Do tragicznego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 194 między Poznaniem a Pobiedziskami. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Obaj kierowcy zginęli.
Wypadek miał miejsce 2 listopada przed godziną 7.00 rano. Na odcinku DW194 między Biskupicami a Promnem doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Kierowcy obu samochodów zginęli podczas wypadku. Przyczyny i okoliczności wypadku bada policja.
Jak informują wielkopolscy strażacy, na miejscu cały czas pracują służby i droga między Poznaniem a Gnieznem na tym odcinku jest zablokowana. Tworzą się spore korki. Kierowcy proszeni są o korzystanie z objazdów drogą krajową nr 92 i S5.