Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu sprzedaje drewno. Ale trzeba się pospieszyć z ofertą 

drewno fot. ZDM

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu oferuje sprzedaż drewna liściastego mieszanego, zaklasyfikowanego do grupy drewna opałowego w klasie jakości S4. Ale trzeba się pospieszyć z ofertą – chętni mają czas do 9 grudnia.

Przedmiotem transakcji jest drewno pozyskane z wycinek w mieście i zgromadzone na placu magazynowym przy ul. Energetycznej 4, o łącznej kubaturze ok. 209,30 m sześć., jak informuje ZDM. W tym ok. 136 m sześć. jest drewna okrągłego topolowego, ok. 21 m sześć. drewna okrągłego grochodrzewu, ok. 10,5 m sześć. drewna okrągłego sosny i świerka, ok. 11,5 m sześć. drewna okrągłego brzozy oraz ok. 29 m sześć. drewna okrągłego innych rodzajów.

Zainteresowani mogą składać oferty przez formularz zamieszczony na stronie ZDM – pod uwagę będą brane jedynie oferty na całość drewna. Wygrywa najwyższa oferta cenowa. Kupujący będzie też musiał na własny koszt odebrać drewno z placu magazynowego, zorganizować załadunek i oczyścić plac magazynowy z resztek po załadunku.

Termin składania ofert upływa 9 grudnia 2022 roku (godzina 15.00). Otwarcie ofert – 12 grudnia o godzinie 10.00. Nabywca będzie miał czas na odebranie drewna do 28 grudnia.

Podziel się:

Ostatnio dodane: