Zaginęła szesnastolatka! Czy ktoś ją widział?

Weronika Przybylska fot. policja Poznań

16-letnia Weronika Przybylska 10 lipca wyszła z domu informując, że idzie się spotkać z kolegą. Do dziś nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Komenda Miejska Policji w Poznaniu prosi o pomoc wszystkich, którzy widzieli dziewczynę lub wiedzą, gdzie jest.

Jak ustalili policjanci z Komisariatu Policji Poznań-Nowe Miasto, Weronika Przybylska 10 lipca wyszła z domu przy ulicy Browarnej. Powiedziała, że idzie się spotkać z kolegą, ale ze spotkania nie wróciła i do dziś nie nawiązała kontaktu z opiekunami.

Rysopis: szczupła budowa ciała, włosy czarne do ramion, dwa kolczyki w nosie oraz aparat ortodontyczny na zębach dolnej szczęki. W dniu zaginięcia ubrana była w wysokie czarne buty z białymi podeszwami, czerwony T-shirt oraz spodnie dresowe.

Osoby, które spotkały nastolatkę w ostatnim czasie lub wiedzą, gdzie może przebywać, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań-Nowe Miasto pod numerami telefonów: 47 77 123-11 lub 47 77 123-12 – czynne całą dobę lub numerem alarmowym 112.

Podziel się: