Zabójstwo w Kaliszu. Trzy osoby zatrzymane

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Trzej mężczyźni, mieszkańcy Kalisza w wieku 28, 33 i 34 lat, zostali zatrzymani w związku z zabójstwem 40-latka, którego ciało naleziono na drodze pieszo-rowerowej na osiedlu Dobrzec. Nie wiadomo, czy w charakterze świadków, czy podejrzanych.

Zwłoki znaleziono 18 marca późnym wieczorem na drodze pieszo-rowerowej u zbiegu ulicy M. Skłodowskiej-Curie i Armii Krajowej, jak informuje portal „kalisz24 INFO”. Według wstępnych ustaleń policji zaczęło się od kłótni między dwoma mężczyznami, która zakończyła się zadaniem ciosu nożem w klatkę piersiową ofiary. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej rannego nie udało się uratować.

Jak powiedziała portalowi podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu zdarzenia, zabezpieczając ślady i przesłuchując świadków. W efekcie kilka godzin po zdarzeniu w związku z nim zatrzymano trzech mieszkańców Kalisza w wieku 34, 33 i 28 lat. Policja na tym etapie śledztwa nie informuje, czy w charakterze świadków – czy też podejrzanych.

Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim, poinformował, że obecnie z udziałem tych osób wykonywane są czynności procesowe. Według wstępnych ustaleń powodem ataku na 40-latka były pieniądze, które miał być winien jednemu z napastników i których nie oddał.

Podziel się:

Ostatnio dodane: