Wypadek przed spektaklem. Znanego aktora uratowali ratownicy medyczni

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Nie wiadomo, czy spektakl „Wieczorek pożegnalny” zaplanowany w Jarocińskim Domu Kultury, z Katarzyną Skrzynecką, Januszem Chabiorem i Piotrem Gąsowskim odbyłby się, gdyby nie pomoc ratowników medycznych. Tuż przed spektaklem Piotr Gąsowski uległ wypadkowi.

Spektakl był zaplanowany na wieczór 6 listopada. Wszystko juz było gotowe, aktorzy na miejscu i szykowali się do występu – gdy Piotr Gąsowski potknął się o skrzynkę za kulisami, przewrócił się i uszkodził sobie kolano, jak informuje portal „jarocinska”. Kolano zaczęło mocno boleć i gdyby nie pomoc ratowników medycznych, Łukasza Zawodnego i Dawida Jagodzińskiego, nie wiadomo, czy spektakl mógłby się odbyć.

„Ratownicy z Jarocina postawili Gąsa na nogi. Zagraliśmy spektakl. Dobra robota. Dzięki chłopaki” – podsumował Janusz Chabior na swoim profilu instagramowym, opatrując wpis zdjęciem wszystkich aktorów z ratownikami medycznymi.

Jak powiedzieli sami ratownicy portalowi, Piotr Gąsowski dostał zastrzyk przeciwbólowy w kolano i opaskę elastyczną, która lekko je usztywniła. Aktor nie chciał pojechać do szpitala właśnie z powodu spektaklu, który koniecznie chciał zagrać.

Ratownicy podkreślili też, że podeszli do sprawy jak do każdej innej wizyty, bo to kwestie medyczne są najważniejsze i udzielenie skutecznej pomocy. A to, że ta zakończyła się wspólnym zdjęciem, było bardzo miłe.

Podziel się: