Przed godziną 11 doszło do wypadku na autostradzie A2. Pomiędzy Luboniem, a Komornikami zderzyły się trzy samochody.
Po wypadku oba pasy na autostradzie w stronę Świecka zostały zablokowane w związku z czym powstały bardzo duże korki.
Na miejscu działa policja i straż pożarna. Przyczyny wypadku obecnie nie są znane. W jego wyniku ucierpiała jedna osoba, ale nic nie wskazuje na to, żeby były to poważne obrażenia.