Wygląda to coraz gorzej. Warta Poznań znowu przegrywa

Foto: Jakub Ziemianin / Raków Częstochowa

Piłkarze Warty Poznań długimi fragmentami nacierali, mieli okazje bramkowe, a nawet rzut karny. Mimo to nie potrafili trafić do bramki Śląska Wrocław i przegrali w Grodzisku Wielkopolskim 0:1.

Niewiele sytuacji i mało emocji. Tak wyglądało spotkanie Warty Poznań ze Śląskiem Wrocław. Faworytem byli goście, którzy mieli za sobą sześć wygranych z rzędu. Po spotkaniu w Grodzisku Wielkopolskim dopisali sobie siódme zwycięstwo.

Kluczową akcję kibice zobaczyli w 18′ minucie. Wówczas Burak Ince doskonale uderzył z pola karnego i zapewnił swojemu zespołowi zwycięstwo. “Zieloni” próbowali wyrównać, ale mieli bardzo duże problemy z kreowaniem sobie naprawdę dogodnych okazji do zdobycia bramki. W końcówce poznaniacy mieli jeszcze rzut karny, ale po uderzeniu Kajetana Szmyta piłka odbiła się tylko od słupka bramki rywali.

A w tabeli sytuacji Warty wygląda coraz gorzej… “Zieloni” mają już tylko dwa punkty przewagi nad ostatnim w tabeli ŁKSem. W kolejnym meczu podopieczni Dawida Szulczka zmierzą się na wyjeździe z Koroną Kielce.

Podziel się: