Wybrali się do galerii handlowej i zostali pobici

fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

19-letni poznaniak zaatakował dwóch nastolatków w galerii handlowej – a konkretnie w jej toalecie. Został zatrzymany za uszkodzenie ciała i naruszenie nietykalności cielesnej. Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla niego.

Wszystko wydarzyło się 26 stycznia w jednej z galerii handlowych na Starym Mieście. Dwóch nastolatków z grupą przyjaciół wybrało się do jednej z galerii handlowych niedaleko Starego Rynku. W pewnej chwili postanowili skorzystać z toalety i to tam zaczepił ich 19-letni poznaniak. Mężczyzna był bardzo agresywny, jego koledzy próbowali go uspokoić, ale ich wysiłki nie dawały rezultatów. Między nastolatkami i agresorem doszło do awantury – 19-latek zaatakował ich, pobił i uciekł.

Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady do dalszej identyfikacji. Po przesłuchaniu świadków oraz przejrzeniu monitoringu udało się wytypować podejrzanego mężczyznę, który został zatrzymany przez kryminalnych ze Starego Miasta już kolejnego dnia po zdarzeniu. Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała oraz naruszenia nietykalności cielesnej, a sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niego trzymiesięcznego tymczasowego aresztu.

Źródło: KMP Poznań

Podziel się:

Ostatnio dodane: