#Wrzuć do czapki – wyremontujmy Ośrodek Rehabilitacji i Terapii SILOE

Ośrodek SILOE to miejsce stworzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Zagrożonych Niepełnosprawnością, po 10 latach intensywnej eksploatacji wymaga remontu, żeby móc dalej prowadzić skuteczną terapię.

Lata intensywnej eksploatacji zrobiły swoje. Teraz, ze względu na komfort dzieci i skuteczność terapii, potrzeba ośrodek wyremontować, a sprzęt rehabilitacyjno-terapeutyczny wymienić. Dlatego, z pomocą dzieci i rodziców oraz wszystkich, którym działalność ośrodka nie jest obca pomóżmy uzbierać na gruntowny remont (malowanie ścian, postawienie ścianek działowych, wymiana podłogi, odnowienie toalet i poczekalni). Potrzebne jest również nowe wyposażenie sal terapeutycznych i rehabilitacyjnych (meble oraz sprzęt specjalistyczny).

Ośrodek służy wszystkim potrzebującym. Danuta Mączyńska zapoczątkowała razem z dziećmi i rodzicami akcję #Wrzuć do czapki, która ma służyć zbiórce pieniędzy na potrzeby remontu i przywrócenia pełnej sprawności Ośrodka.

Bez Ciebie się to nie uda. Wrzuć do czapki i pomóż wyremontować Ośrodek SILOE! A potem sam zmontuj taką czapkę, oraz przekonaj znajomych na Facebooku czy Instagramie, aby dorzucili swoją cegiełkę do zbiórki.

Szczegóły akcji można znaleźć tutaj.

Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Zagrożonych Niepełnosprawnością SILOE
nr konta: 90 2030 0045 1110 0000 0271 0120
tytuł “Wrzuć do czapki” – darowizna na cele statutowe

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze