Wracają koncerty #NaFalach w Poznaniu. Kto będzie pierwszą gwiazdą?

Lemon Na Falach fot. Sławek Wąchała

6 weekendów i 8 bezpłatnych koncertów nad jeziorami – Maltańskim i Strzeszyńskim. Pierwsze występy zaplanowano na 30 czerwca, a ostatnie odbędą się 25 sierpnia. Koncerty #NaFalach powracają, a pierwszym artystą, który wystąpi, będzie Dawid Kwiatkowski.

W poprzednich edycjach #NaFalach wystąpili m.in. Anita Lipnicka & The Hats, Big Cyc, Luxtorpeda, Lao Che, Fisz/ Emade, Daria Zawiałow, Mrozu, Happysad, Sorry Boys i LemOn. Także i w tym roku gwiazd nie zabraknie, choć trzeba się było trochę wysilić, by zgadnąć, kto nim będzie. Organizatorzy cyklu koncertów przygotowali zabawę dla internautów: w mediach społecznościowych pojawiły się grafiki z fragmentami tekstów piosenek – i to naprowadziło biorących udział w zabawie na pierwszego.

Zadanie – dla fanów – nie było trudne. Fragmenty utworów „Bez ciebie nic”, „Wiesz jak mam” i „Jutro nie obchodzi nas” od razu pozwoliły na wskazanie Dawida Kwiatkowskiego. Artysta wystąpi 14 lipca na scenie nad jeziorem Strzeszyńskim.

W najbliższych tygodniach pojawią się zagadki dotyczące kolejnych artystów, którzy wystąpią #NaFalach. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy i odgadywania kolejnych gwiazd. Kto będzie następny? Organizatorzy, czyli Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, nie chcą podpowiedzieć….
– Do występów na scenie #NaFalach w tym roku zdecydowaliśmy się zaprosić weteranów polskiej sceny muzycznej oraz wschodzące gwiazdy – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor POSiR.

Sekretu nie zdradził także prezydent Jacek Jaśkowiak.
– Serdecznie zapraszam mieszkanki i mieszkańców Poznania na darmowe koncerty Na Falach, które od kilku lat cieszą się wielką popularnością – mówi. – Również w tym roku będzie można wybrać się w letnie wieczory nad Maltę oraz do Strzeszynka, by posłuchać muzyki na świeżym powietrzu. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W najbliższych tygodniach przedstawiani będą kolejni artyści, którzy latem wystąpią w naszym mieście.

Wstęp na wszystkie koncerty będzie bezpłatny.

Podziel się:

Ostatnio dodane: