WOŚP: Aukcje dla Orkiestry jeszcze trwają. Komu Jurek Owsiak z kloców Lego?

Jurek Owsiak z klocków Lego fot. Mateusz Wawrowski

30. Finał WOŚP zakończył się w niedzielę – ale aukcje na rzecz Orkiestry jeszcze trwają, w tym także te, na których można wylicytować pakiety dla miłośników miejskiej komunikacji. Mateusz Wawrowski zaprasza!

Mateusz Wawrowski to znany poznaniakom budowniczy z kloców Lego mający już na swoim koncie kilka wystaw, który jest także fanem miejskiej komunikacji. Co roku swoimi pracami wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – w tym roku zbudował samego Jurka Owsiaka z kloców Lego, i to w dwóch wersjach! Ale nie tylko to można jeszcze wylicytować na aukcjach.

„W serwisie aukcyjnym Allegro wystawiłem jubileuszowe pakiety upominków od MPK Poznań, firmowe gadżety od producenta autobusów Solaris Bus&Coach, pakiet miłośnika tramwajów od Modertrans Poznań oraz czytnik kart PEKA od ZTM Poznań” – wylicza Mateusz Wawrowski. – „Ponadto na licytację przekazałem dwie niezwykłe klockowe figurki Jurka Owsiaka z jego autografami oraz autorskie kalendarze, również z autografem. Gdyby moje aukcje zakończyły się w dniu 30 stycznia, na konto WOŚP trafiłoby ponad 6800 złotych. Jednak licytacje wciąż trwają aż do końca tygodnia, czyli 6 lutego 2022 roku”.

Wszystkie licytacje odbywają się na serwisie Allegro – i właśnie tam cały czas jeszcze można wspomóc WOŚP, licytując interesujące gadżety.

Źródło: FB mateusz.buduje

Podziel się: