Wolsztyn: Poszukiwany przez sąd – a zatrzymany przy okazji kwarantanny

Zaskakujący finał miała jedna z kontroli osób odbywających kwarantannę w powiecie wolsztyńskim. Pośród kontrolowanych tego dnia znalazł się mężczyzna, który niespełna 12 godzin wcześniej wrócił z zagranicy. Jak się okazało mężczyzna był poszukiwany.

24 kwietnia wolsztyńscy policjanci podczas kontroli osób przebywających w kwarantannie domowej w związku z epidemią koronawirusa odwiedzili mieszkańców jednej z miejscowości gminy Wolsztyn.

Znajdując się na miejscu skontaktowali się telefonicznie z domownikami i poprosili o podejście do okna. Spośród trzech osób poddanych kontroli, policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę, który zgodnie z ich wiedzą był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wolsztynie.

Mundurowi sprawdzili dossier 47-letni mężczyzny, dzięki czemu potwierdzili swe przypuszczenia. Jak się okazało, poszukiwany niespełna 12 godzin wcześniej wrócił do Polski z zagranicy. Oświadczył, że wiedział, iż jest osobą poszukiwaną, ale i tak jest zaskoczony zatrzymaniem…

Policjanci zabezpieczeni w środki ochrony osobistej doprowadzili go do KPP w Wolsztynie. Stąd trafił do miejsca, w którym odbędzie karę pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo.

KPP Wolsztyn, el

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze