Wkrótce otwarcie sezonowego lodowiska w Poznaniu. Ile kosztują bilety?

lodowisko Malta fot. Bernard Guziałek POSiR

Od 21 października będzie można pojeździć na lodowisku nad Maltą. Namiot stanął jak zawsze przy starcie Toru Regatowego, w pobliżu zbiegu ulic Jana Pawła II i Baraniaka i zaprasza miłośników łyżew już od godziny 8.00 do 22.00.

Lodowisko będzie czynne codziennie w godzinach od 8.00 do 22.00. – ale w piątki i soboty będzie działało godzinę dłużej – do 23.00. Wybierający się na łyżwy muszą jednak uwzględnić trzydziestominutowe przerwy na czyszczenie lodu, które będą miały miejsce o godz. 12.30, 15.30 i 18.30.

Na lodowisku można wypożyczyć łyżwy, kask oraz chodzik w kształcie foki lub pingwina do nauki jazdy, skorzystać z usług instruktora jazdy, a łyżwy będzie można także naostrzyć. Tradycyjnie już piątkowe i sobotnie wieczory od godz. 19.00 będą przeznaczone na Ice Party z kolorowo podświetloną taflą i muzyką przygotowaną przez profesjonalnego didżeja. Pierwsze Ice Party zaplanowano na 27 października.

Bilety w tym roku będą nieco droższe niż w roku poprzednim – o złotówkę lub dwa złote. Godzina jazdy w tym roku będzie kosztować 12 zł (bilet normalny) i 9 zł (ulgowy) – ale tylko do godziny 15.30. Później zapłacimy 18 zł za bilet normalny, a za ulgowy – 12 zł. Z kolei w soboty, niedziele oraz dni świąteczne bilet normalny będzie kosztował 20 złotych, a ulgowy – 15 zł.

Posiadacze karnetów mogą liczyć na zniżki, tak samo jak osoby kupujące bilety rodzinne. Lodowisko Malta bierze także udział w programie OK Poznań – ci, którzy mają kartę OK Poznań, będą mogli skorzystać z obiektu za złotówkę w ramach puli wejść na obiekty POSiR, którą każdy uczestnik programu otrzymał w roku 2023.

Źródło: UMP

Podziel się: