fot. pixabay.com

Wielkopolska. Zobacz, gdzie we wtorek nie będzie prądu (LISTA)

ENEA opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których we wtorek (20 listopada 2021) wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Góra
30 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 13:30
gm. Góra: Kłoda Górowska nr 10 do 16A, działka nr 123/4.

Obszar Rydzyna
30 listopada 2021 r. w godz. 07:30 – 12:00
gm. Rydzyna: Dąbcze Nad Zalewem nr 17, 18, działki nr 406, 408/4, 408/14, 410/3.

Obszar Chrzypsko Wielkie
30 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
1 grudnia 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Gnuszyn od nr 6 do nr 12, od nr 19 do nr 29, nr 31, 34, działki nr 41/2, 65/1, Kaplica.

Obszar Dopiewo, Stęszew
30 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Dopiewo miejscowości Joanka nr 1, 2, działka nr 151. gm. Stęszew miejscowości Drogosławiec od nr 1 do nr 2. miejscowości Dębno ul. Trzcielińska ul. Modrakowa. ul. Konarzewska działki nr 329/1, 329/4, 332/9, 408/32. miejscowości Dębienko ul. Trzcielińska. ul. Modrakowa.

Obszar Nowy Tomyśl
30 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Paproć od nr 131 do nr 134, nr 143a, działka nr 764.

Obszar Kamieniec
30 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Kamieniec miejscowości Kamieniec ul. Kwiatowa. ul. Szkolna nr 15, 17, 30, 32, działki nr 19/2, 403/14. ul. Rolna nr 12, 14, 16, 19b, 53, działki nr 228, 229/2, 240/5, 403/29, 533/1.

Obszar Kamieniec
30 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 09:00
30 listopada 2021 r. w godz. 14:00 – 16:00
gm. Kamieniec miejscowości Kamieniec ul. Grodziska oprócz nr 2a i działek nr 116/3, 166/3. Ferma Krów i Stacja Redukcyjna Gazu przy ulicy Grodziskiej. ul. Łąkowa. ul. Główna od nr 1 do nr 23, nr 25, 26b, 27, 29. ul. Sportowa nr 1. ul. Stawowa nr 35, 37, działka nr 525. ul. Słoneczna. ul. Kręta. ul. Podgórna. ul. Ogrodowa. ul. Stawowa od nr 1 do nr 31, działki nr 421/7, 422/15, 530/2. ul. Handlowa nr od nr 2a do nr 12 parzyste, nr 11, 20, 22, 24. ul. Kasztanowa. ul. Lipowa. ul. Klonowa. ul. Topolowa.

Obszar Tarnowo Podgórne
30 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Sady ul. Szkolna nr 2, 4, 4a, od nr 6 do nr 15, od nr 17 do nr 25/5 nieparzyste. ul. Poznańska od nr 1 do nr 7a nieparzyste.

Obszar Kaźmierz
30 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Kaźmierz miejscowości Kopanina ul. Gajowa działki nr 153/2, 153/41, 203/2. ul. Zacisze nr 2, działki nr 153/42. ul. Radzyńska nr 3, 5, działki nr 153/38, 203/1, 203/2.

Obszar Nowy Tomyśl
30 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Nowa od nr 51 do nr 53a, nr 58, od nr 81 do nr 91, działki nr 129/3, 129/8, 350/2.

Obszar Czarnków
30 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Kaźmierówka 1, 2, 3, 4, 6, 7A, działka 207/18, miejscowość Jędrzejewo 110.

Obszar Pakosław
30 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Pakosław: Dębionka nr 1 do 7, 13, 15, działka nr 155; Niedźwiadki nr 19, 20.

Obszar Kościan
30 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Dębowa nr 31, 34, 47, działki nr 60/248, 60/258 do 60/264, 60/275.

Obszar Poznań Nowe Miasto
30 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 14:00
Poznań: ul. Gospodarska od 1 do 7B nieparzyste,13, 13A-C, 14, 14A-G, 15, 15A-K, 16, ul. Powozowa, ul. Gminna 2, 2A, 4A, 4B, 4/6, ul. Przytulna.

Obszar Swarzędz
30 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 13:00
Swarzędz: ul. Promykowa dz. 2857/36, ul. Gwieździsta 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Obszar Pobiedziska
30 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Biskupice ul. Baśniowa 9-33.

Obszar Lubasz
30 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
1 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
2 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
3 grudnia 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
miejscowość Nowina 19 do 26, działka 118/3.

Obszar Granowo
30 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Gmina Granowo miejscowość Dalekie 1, 3, 4, 5, 6, 15

Obszar Dopiewo
30 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 16:00
gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Leśna od nr 1 do nr 13 nieparzyste, od nr 14 do nr 28, od nr 30 do nr 48 parzyste, od nr 58 do nr 70a parzyste, działki nr 22/10, 82/29. ul. Poziomkowa. ul. Malinowa. ul. Gwiaździsta. ul. Słoneczna numery nieparzyste, działki nr 13/7, 13/20, 25/25, 26/20, 26/26. ul. Sportowa nr 1, 3, 5, działki nr 81.

Obszar Miasto Złotów
30 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
Miasto Złotów, ul. Obrońców Warszawy 27A.

Obszar Góra
30 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:00
gm. Góra: Nowa Wioska nr 7, 9 do 16, Koło Łowieckie „BÓR”.

Obszar Wiry
30 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 12:30
Wiry: ul. Wirowska 30, 30A, 35, 35A.

Obszar Poznań Grunwald
30 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 10:30
Poznań: ul. Podkomorska od 1A do 29, ul. Senatorska 1, ul. Trybunalska 28, 30, ul. Kasztelańska 40.

Obszar Chyby
30 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Chyby: ul. Pagórkowa od 18 do 48 bez 22, 24, 33, ul. Parkowa 7, ul. Zielona, ul. Pastelowa, ul. Lipowa 3, 5, od 14 do 26 parzyste.

Obszar Poznań Stare Miasto
30 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Kocankowa, ul. Jemiołowa 6, 8, ul. Tatarakowa 4, 6, 8.

Obszar Poznań Nowe Miasto
30 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Dereniowa 34, od 39 do 43 nieparzyste.

Obszar Poznań Nowe Miasto
30 listopada 2021 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Porzeczkowa od 28 do 38 parzyste, od 41 do 49 nieparzyste, 49A, ul. Dereniowa od 3 do 8, dz. 3/59, ul. Bobrownicka od 13 do 23 nieparzyste, 23B, 22, od 24 do 32 parzyste, dz. 2/7.

Obszar Oborniki
30 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 16:00
1 grudnia 2021 r. w godz. 09:00 – 16:00
gm. Oborniki miejscowości Wypalanki od nr 1 do nr 3b.

Obszar Oborniki
30 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 10:00
30 listopada 2021 r. w godz. 15:00 – 16:00
gm. Oborniki miejscowości Wypalanki nr 4, Leśniczówka. miejscowości Kiszewo nr 70, od nr 72 do nr 77, działki nr 251, 252, 272/15, 290/1.

Obszar Murowana Goślina, Skoki
30 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 10:00
Brzeżno Osada Leśna 17 i 17 A dz. 91/2.

Obszar Wysoka
30 listopada 2021 r. w godz. 09:00 – 11:00
miejscowość Mościska 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36.

Obszar Lubasz
30 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 11:00
Krucz 8, 9, 9A, działka nr 357/3, 547/1, Kruteczek 33, 39, 40, 42, działka nr 11/4, 11/10.

Obszar Wieleń
30 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 11:00
Hamrzysko 44, 45,

Obszar Drawsko
30 listopada 2021 r. w godz. 10:00 – 13:00
Drawsko ul. Gajówka 3, 4.

Źródło: Enea

2 1 vote
Oceń artykuł

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze