Wielkopolska: Zobacz, gdzie w środę nie będzie prądu (LISTA)

fot. pixabay.com

Awarie i planowane remonty – ENEA opublikowała listę miejscowości w Wielkopolsce, w których w środę (23 lutego 2022) można się spodziewać wyłączeń prądu.

Obszar Człopa
23 lutego 2022 r. w godz. 07:00 – 14:00
miejscowość Borowik bud. 17, 18, 19.

Obszar Pakosław
23 lutego 2022 r. w godz. 07:30 – 10:30
Pakosław: ul. Francuska – cała; ul. Jodłowa nr 7, działka 94, 96; ul. Leśna nr 3, 18 do 38 parzyste, działki nr 105/2, 105/3, nr 112/2 do 112/6; ul. Lipowa nr 1 do 9.

Obszar Poznań Nowe Miasto
23 lutego 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
Poznań: ul. Podgórna 5A, 7, 9, 11.

Obszar Gniezno
23 lutego 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Gniezno ul. Leszczyńska dz. 25

Obszar Swarzędz
23 lutego 2022 r. w godz. 08:00 – 11:00
Swarzędz: os. Kościuszkowców 28, 29.

Obszar Poznań Grunwald
23 lutego 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Poznań: ul. Dmowskiego od 121 do 139 nieparzyste, 120, 122, 126, 130, ul. Daleka 33.

Obszar Grodzisk Wielkopolski
23 lutego 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski ul. 15 Lipca 70, 70A; ul. Kwiatowa 10; cała ul. Strzelecka, Nowe Osiedle

Obszar Tarnowo Podgórne
23 lutego 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Tarnowo Podgórne ul. Szkolna działka 265; cała ul. Rzymska, Wenecka, Mediolańska, Florencka

Obszar Buk
23 lutego 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
Gmina Buk miejscowość Dobierzyn ul. Ogrodowa od 1 do 13

Obszar Kobylnica
23 lutego 2022 r. w godz. 08:00 – 09:30
Kobylnica: ul Poznańska od 125 do 139 nieparzyste, ul. Swarzędzka 2, 2A, nastawnia KO, dz. 59/5.

Obszar Murowana Goślina
23 lutego 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Uchorowo dz. 89, dz. 58/12 boisko sportowe w Uchorowie

Obszar Gostyń
23 lutego 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Gostyń: Krajewice nr 1B do 1L, nr 74 do 78, działki nr 77/2 do 77/6.

Obszar Chodzież
23 lutego 2022 r. w godz. 08:00 – 13:30
Rataje os. Zielone Wzgórze 1, 2, działki nr 513/2, 513/3, 513/11, 513/14, 789/16.

Obszar Wągrowiec
23 lutego 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Łęgowo działka nr 131/3, 131/4, 131/6, 131/7.

Obszar Wałcz
23 lutego 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Omulno nr 1A, 13.

Obszar Rawicz
23 lutego 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Rawicz: Szymanowo ul. Platanowa działki nr 49/7, 125.

Obszar Skoki
23 lutego 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Stawiany 1, 2, 4

Obszar Chyby
23 lutego 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Chyby: ul. Daglezjowa.

Obszar Gruszczyn
23 lutego 2022 r. w godz. 08:30 – 12:00
Gruszczyn: ul. Rosy dz. 251/4.

Obszar Gniezno
23 lutego 2022 r. w godz. 08:30 – 14:00
Lubochnia 7, 7a, dz. 72/5, dz. 72/6, dz. 120/1

Obszar Poznań Nowe Miasto
23 lutego 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Studzienna, ul. Kotlarska, ul. Blacharska 4, 5, 6, 9, 11, 15, ul. Główna 3, 7, 31.

Obszar Kórnik
23 lutego 2022 r. w godz. 08:30 – 13:00
Borówiec ul. Leśna 2 – 12 (Parzyste)

Obszar Rydzyna
23 lutego 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
gm. Rydzyna: Dąbcze nr 1, nr 2 do 13, nr 108 do 117, nr 120 do 124A.

Obszar Przemęt
23 lutego 2022 r. w godz. 08:30 – 16:00
gm. Przemęt: Kluczewo ul. Szkolna nr 1 do 3, nr 6, 9, 13, 15, 17, działki nr 283/1, 601, 602, 631, 632, 650.

Obszar Przemęt
23 lutego 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
gm. Przemęt: Bucz działki nr 505/1, 505/3 stacja bazowa telefonii; Bucz Nowy – cała miejscowość; Kluczewo ul. Akacjowa nr 26 do 30 parzyste; ul. Długa nr 35 do 43; ul. Prosta – cała; ul. Przemęcka nr 1 do 12; ul. Siekowska – cała; ul. Słoneczna nr 23 do 42, FER.

Obszar Zaniemyśl
23 lutego 2022 r. w godz. 09:00 – 10:00
Jeziory Wielkie 2a, 2b, 2c, 8d

Obszar Dopiewo
23 lutego 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
gm. Dopiewo miejscowości Trzcielin ul. Zwierzyniecka. ul. Borsuka. ul. Środkowa działka nr 44/41, 44/42.

Obszar Gniezno
23 lutego 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Gniezno ul. Krańcowa 14

Obszar Śrem
23 lutego 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
Psarskie ul. Orzechowa

Obszar Krobia
23 lutego 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Krobia: ul. Fredry nr 2; ul. Miejsko-Górecka 13A do 13P, nr 13AA, 13AB, 13FA, 13FB, działki nr 833/4, 846/6, 846/17, 846/18, GAS-SYSTEM; ul. Odrodzenia nr 8K do 12, nr 15, 16 do 22, działki nr 882/1, 882/2, 882/7, 898/1 CHOD-DRÓG, 898/4, 899/5, przepompownia. gm. Krobia: Grabianowo nr nr 20, nr 20A do 20D, działki nr działki nr 5/15, 5/25, 5/27.

Obszar Skoki
23 lutego 2022 r. w godz. 09:30 – 14:00
Skoki ul. Brzoskwiniowa 16, 18, 20, 30, 30a, 30b, dz. 858/87, dz. 858/88, dz. 858/121, dz. 858/122

Obszar Nekla
23 lutego 2022 r. w godz. 10:30 – 11:00
23 lutego 2022 r. w godz. 13:30 – 14:00
Nekielka ul. Kwiatowa 20, 24, 30, 44, 73, 75, dz. 95/3, dz. 95/2, ul. Konwaliowa 8, ul. Malwowa, ul. Dojazdowa, ul. Makowa, ul. Fiołkowa

Obszar Nekla
23 lutego 2022 r. w godz. 10:30 – 14:00
Nekielka ul. Malwowa 8, 14, 17, 19, 28, dz. 84/29, dz. 84/31, dz. 84/6, dz. 84/5

Obszar Pakosław
23 lutego 2022 r. w godz. 10:30 – 14:00
Pakosław ul. 22 Stycznia nr 18 do 34 parzyste, nr 36 – przyłącze kablowe, nr 38, działki nr 26, 27/2, policja.

Obszar Kobylnica
23 lutego 2022 r. w godz. 15:00 – 16:30
Kobylnica: ul Poznańska od 125 do 139 nieparzyste, ul. Swarzędzka 2, 2A, nastawnia KO, dz. 59/5.

Podziel się:

Źródło: Enea