Wielkopolska. Wypadek. Zderzyły się autobus i samochód osobowy

Straż Pożarna fot. Sławek Wąchała

Najpierw zderzył się autobus z samochodem osobowym, a później dwie ciężarówki i jedna osobówka. Z samego rana grodziscy strażacy otrzymali wezwania do dwóch wypadków na trasie między Rostarzewem a Wolsztynem na drodze krajowej nr 32.

Jak informuje „Głos Wielkopolski”, pierwsze zdarzenie miało miejsce około 7.30 tuż za Rostarzewem. Zderzyły się tam autobus i samochód osobowy. Na szczęście nikt w zdarzeniu poważnie nie ucierpiał: w autobusie był tylko kierowca, a osobówką podróżowała kobieta z dzieckiem, jednak wezwani ratownicy medyczni stwierdzili, że ani ona, ani dziecko nie wymagają szpitalnej pomocy.

Dosłownie kilkadziesiąt minut później strażacy znów zostali wezwali na drogę krajową nr 32 do Rostarzewa, ale tym razem na odcinek przy przejeździe kolejowym. Tam z kolei doszło do zderzenia dwóch ciężarówek i jednego samochodu osobowego. Wszystkimi pojazdami podróżowało pięć osób, ale tu także nikomu nic poważnego się nie stało.

Na drodze krajowej nr 32 w okolicach Rostarzewa trzeba się liczyć z utrudnieniami w ruchu jeszcze przez co najmniej godzinę.

Podziel się: