Wielkopolska: Samotna matka zginęła w wypadku. Trwa zbiórka na czworo osieroconych dzieci

wypadek fot. OSP Mąkolno

W wypadku, do którego doszło 24 września w Nowej Wsi, zginęła kobieta samotnie wychowująca czwórkę dzieci. Jej przyjaciele zorganizowali zbiórkę internetową, żeby pomóc dzieciom.

Przypomnijmy, że w Nowej Wsi w gminie Sompolno zderzyły się dwa samochody. Trzy osoby podróżujące samochodami doznały obrażeń, a jedną z nich przetransportował do szpitala śmigłowiec LPR. Wcześniej strażacy musieli wyciąć ranną zakleszczoną przez karoserię samochodu.

Kobiety, niestety, nie udało się uratować. Tragedia jest tym większa, że osierociła czworo dzieci, które wychowywała samotnie. Dlatego jej przyjaciele zorganizowali zbiórkę na portalu Pomagam, żeby wesprzeć osieroconą rodzinę.
„Organizujemy zbiórkę pieniędzy dla osieroconej czwórki dzieci, naszej ukochanej przyjaciółki Ani, która zginęła w wypadku samochodowym” – napisali organizatorzy na stronie zbiórki. – „Wychowywała je sama. Ona sama zawsze starała się pomóc każdemu, kto tego potrzebował. Wiemy i wierzymy, że wszyscy połączymy siły i pomożemy dzieciaczkom. Dziękujemy za każdą pomoc w imieniu dzieci”.

Celem zbiórki jest zebranie 50 tys. zł, ale już teraz, po dwóch dniach, jest ponad 28 tys. zł.

Podziel się: