Wielkopolska: Kobieta brutalnie biła i wyzywała czteroletniego synka. Nagrania trafiły do sieci

Policja fot. ilustracyjne Sławek Wąchała

Ogromne oburzenie w Gnieźnie wywołały drastyczne nagrania opublikowane na Facebooku. Uwieczniona na nich kobieta biła i wulgarnie zwraca się do czteroletniego chłopca. Sprawa jest znana gnieźnieńskiej policji, teraz zajmuje się nią prokuratura.

Jak poinformował portal gniezno24.com, nagrań znęcania się nad dzieckiem było kilka. Na jednym kobieta szarpie, bije i obrzuca wulgarnymi wyzwiskami czteroletniego chłopca, na drugim biła go kapciem po całym ciele, a co gorsza, w drugiej ręce trzymała niemowlę. Filmy były opatrzone podpisami sugerującymi, że sprawczyni jest z Gniezna.

Filmy wywołały lawinę komentarzy osób oburzonych postępowaniem kobiety, ale sporo komentujących zwracało też uwagę, że osoba, która nagrywała filmy, nie reagowała na bicie dziecka, inni chcieli natychmiast o sprawie poinformować policję.

Jak się jednak okazało, policja jest o całej sprawie doskonale poinformowana, a nagrania zostały wykonane w sierpniu ubiegłego roku. Policja zakończyła już śledztwo i przekazała dokumenty do prokuratury. Kobieta usłyszała zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania nad dzieckiem, a niezależnie od tego w gnieźnieńskim sądzie rodzinnym trwa postępowanie w sprawie odebrania jej opieki nad wszystkimi jej dziećmi.

Podziel się: