fot. pixabay.com

Awarie i planowane remonty – ENEA opublikowała listę miejscowości w Wielkopolsce, w których w piątek (11 marca 2022) można się spodziewać wyłączeń prądu.

Obszar Rydzyna
11 marca 2022 r. w godz. 07:30 – 12:30
gm. Rydzyna: Dąbcze Nad Zalewem nr 17, 18, działki nr 405/4, 406, 408/4, 408/14, 410/3.

Obszar Góra
11 marca 2022 r. w godz. 07:30 – 10:30
Góra: ul. Platanowa nr 1A do 15 nieparzyste, nr 2A do 6 parzyste, działka nr 2172/13; ul. Starogórska nr 61, działka nr 2955.

Obszar Wschowa
11 marca 2022 r. w godz. 07:30 – 15:30
gm. Wschowa: Dębowa Łęka nr 59C, 59D.

Obszar Wschowa
11 marca 2022 r. w godz. 07:30 – 08:00
11 marca 2022 r. w godz. 14:30 – 15:30
gm. Wschowa: Dębowa Łęka nr 30 do 38, 58B, 59, 60 do 65, działki nr 450/5, 451/3, 459/1 i 2, Remiza OSP, EURO SERVICE & LOGISTICS.

Obszar Kleszczewo
11 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Bugaj 1, Krerowo 31, 33, Kleszczewo ul. Piaskowa 3, Lipowiec 1, Poklatki 2, 3, 23, 24, dz. 50/1

Obszar Kłecko, Mieścisko
11 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Jaworówko 36, 37, Miłosławice 36, 37, Ułanowo 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, Świniary 12, 13

Obszar Wągrowiec
11 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Wągrowiec ul. Brzozowa 79.

Obszar Murowana Goślina
11 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
Długa Goślina ul. Niebieska 5

Obszar Pępowo
11 marca 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Pępowo ul. Parkowa nr 5, pałac.

Obszar Komorniki
11 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Komorniki: ul. Sadowa 3, 4A, 5, 7, 8, 8A, 10, 10A, dz. 642/32.

Obszar Poznań Jeżyce
11 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Dąbrowskiego 252 (Pływalnia Delfin), os. Lotnictwa Polskiego dz. 8/66.

Obszar Poznań Nowe Miasto
11 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 13:00
Poznań: ul. Bobrownicka 32.

Obszar Czempiń
11 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 14:00
Czempiń ul. Wiatrakowa 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40

Obszar Nekla
11 marca 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Zasutowo ul. Wrzesińska 22 – 48 (Parzyste), dz. 54

Obszar Wągrowiec
11 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
Sienno 99.

Obszar Gniezno
11 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
Lubochnia os. Sosnowe 130, 132, 133, os. Księżycowe 1, 3, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, dz. 140/15, dz. 140/16, dz. 140/17, dz. 140/18, dz. 140/13, dz. 140/20, dz. 140/21, dz. 140/22, dz. 140/23, dz. 140/26, dz. 140/27, dz. 140/10, dz. 128/1, dz. 128/6, dz. 128/7, dz. 128/8

Obszar Przemęt
11 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Przemęt: Starkowo nr 1E do 1P, nr 96 do 98, działki nr 217/1, 219/1, 220/1, 220/3, 220/5, 249/10, 249/13, 249/18, przepompownia.

Obszar Przemęt
11 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Przemęt: Siekówko nr 13 do 26, nr 59 do 72, działka nr 81/1, FHU Kruk, GR Ligma, OSP.

Obszar Kościan
11 marca 2022 r. w godz. 09:00 – 13:30
gm. Kościan: Mikoszki – cała miejscowość.

Obszar Gniezno
11 marca 2022 r. w godz. 09:30 – 12:30
Goślinowo dz. 206/4, dz. 206/5

Obszar Śrem
11 marca 2022 r. w godz. 09:30 – 12:30
Gaj 1, 8, 11, 12, 15, 62, Hydrofornia,

Obszar Kórnik
11 marca 2022 r. w godz. 10:00 – 13:00
Borówiec ul. Główna 46, 51, dz. 349/6, Kamionki ul. Poznańska 1, 3, 5, ul. Sielankowa 1 – 14

Obszar Kobylin
11 marca 2022 r. w godz. 12:00 – 14:00
gm. Kobylin: Stary Kobylin nr 6, 20B, 25, nr 28 do 31, 37, 38, 41, 43, 45, działki nr 415/38, 418/10, 418/14, 418/19, 418/20, 418/21, 419/13, 419/15, 477.

Źródło: Enea