Wielkopolska: Gdzie nie będzie prądu we wtorek, 18 października? (LISTA)

fot. pixabay.com

Awarie i planowane remonty Enei. Sprawdźcie, w których miejscowościach w Wielkopolsce we wtorek, 18 października 2022 r. nie będzie prądu.

Obszar Chodzież
18 października 2022 r. w godz. 07:00 – 14:00
miejscowość Rataje ul. Makowa, ul. Kwiatowa, ul. Łąkowa 10, 10A, działka 91/4, ul. Wspólna 1, 2, 3, działki 81/3, 82/3, 82/4.

Obszar Śmigiel
18 października 2022 r. w godz. 07:30 – 09:30
gm. Śmigiel: Stare Bojanowo ul. Dworcowa – cała ulica oprócz nr 3; ul. Główna nr 1 do 35, 37, 37A, 39, działki nr 1/2, 163/4 przepompownia, 350/3, 350/4, 355/8, 387/3, 387/5 ASADENA, 387/8, 465/2, kościół, Robson, sklep Mańczak, Svenska Park, apteka Melisa, przepompownia, PGR, stacja bazowa telefonii komórkowej; ul. Łąkowa, Miodowa, Poprzeczna – całe; ul. Szkolna nr 1 do 9, nastawnia PKP – zasilanie rezerwowe.

Obszar Poznań Nowe Miasto
18 października 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Poznań: os. Piastowskie 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Obszar Poznań Wilda
18 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Poznań: ul. Jabłonkowska od 17 do 35 nieparzyste.

Obszar Oborniki
18 października 2022 r. w godz. 08:00 – 09:00
1.Gmina Oborniki, miejscowość Bąbliniec od nr 3 do nr 21, działki nr 81/1, 97, 81/2, 27/1, 98/1,

Obszar Komorniki
18 października 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
Komorniki: ul. Borówkowa od 1 do 13 nieparzyste, ul. Jeżynowa 1, 3, ul. Poziomkowa.

Obszar Murowana Goślina
18 października 2022 r. w godz. 08:00 – 11:30
Boduszewo 32, 31B, 16, 25, 30f, 30, 23, 26, 16, 29d, 24, 20, 28, 27, 30e, 26, 28a, 29F, 19, 18, 29c, 29, 28B, 31,

Obszar Swarzędz
18 października 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Swarzędz: ul. Wrzesińska od 65 do 77 nieparzyste.

Obszar Swarzędz
18 października 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Jasin: ul. Wrzesińska od 83 do 127 nieparzyste, od 88 do 148 parzyste, ul. Sołecka 7, ul. Szklarniowa od 1 do 7, 7C, ul. Rutkowskiego 29A, 31.

Obszar Trzcianka
18 października 2022 r. w godz. 08:00 – 11:00
miejscowość Łomnica numery od 1 do 13, działki 234/4, 235/1, 239/3, 239/5, 284/2, 284/4, 286/3, 351.

Obszar Krzyż Wielkopolski
18 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Łokacz Mały działki 12/12, 1528/7, ul. Norwida 1, 3, 5, ul. Mickiewicza 1A, działki 1245, 1247, 1248, 1489, 1491, 1525, ul. Słowackiego 1A, 3, działki 1/7, 1/8, 1528/2, 1528/4, 1528/5, ul. Baczyńskiego 1, 2, 3, 4, ul. Konopnickiej 1, 3, 4, 33, 34, 35, 36, 37, działka 12/11.

Obszar Lubasz
18 października 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
miejscowość Klempicz 24, 24A, 25, 26.

Obszar Lubasz
18 października 2022 r. w godz. 08:00 – 10:00
miejscowość Klempicz numery od 1 do 28, działki 37/3, 43/2, 43/3, 94/8, 95/2, 96, 96/2, 148/3, 154/13, 155/5, 159/2, 165/1, 361, 362/2.

Obszar Gostyń
18 października 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Gostyń: ul. Laurentowskiego – cała ulica; ul. Modlibowskiej działki nr 212/17, 212/20.

Obszar Rogoźno
18 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Budziszewko działki 171/15, 171/43.

Obszar Krzywiń
18 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Krzywiń: Rąbiń ul. Gajowa nr 1, koło łowieckie RYŚ.

Obszar Poznań Stare Miasto
18 października 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Burysława bez 2, ul. Bożymira, ul. Bogusława, ul. Bogumiła, ul. Bratumiły od 1 do 9 nieparzyste, ul. Naramowicka 206A, od 208 do 220 parzyste, ul. Boranta od 1 do 11 nieparzyste, od 4 do 10 parzyste.

Obszar Suchy Las
18 października 2022 r. w godz. 08:30 – 14:30
Gmina Suchy Las, miejscowość Suchy Las, ul. Leśna od 45 do 79 nieparzyste, 58, 60, 60A, 64, ul. Podjazdowa 2, ul. Dębowa 51, 52, 53, 60, 71, 147 działki nr 142/4, 160/23 (żabka), 148/3,

Obszar Oborniki
18 października 2022 r. w godz. 09:00 – 16:00
2.Gmina Oborniki, miejscowość Bąbliniec od nr 11 do nr 21 oraz działki nr 81/1, 97, 81/2, 27/1, 98/1,

Obszar Środa Wielkopolska
18 października 2022 r. w godz. 09:00 – 10:00
Środa Wielkopolska ul. Akacjowa, ul. Hłaski, ul. Kórnicka, ul. Mickiewicza 28, 30, ul. Miłosza, ul. Prądzyńskiego 26, ul. Sienkiewicza 28, 30, 31, 32, ul. Stachury, ul. Żeromskiego 17, 19, 21,

Obszar Stęszew
18 października 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
Gmina Stęszew, miejscowość Strykowo, ul Jęczmienna cała

Obszar Nowy Tomyśl
18 października 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Nowa od nr 51 do nr 53b, od nr 81 do nr 91, nr 103, działki nr 129/3, 129/8, 350/2.

Obszar Święciechowa
18 października 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
gm. Święciechowa: Piotrowice nr 2, 3, 5, 24 do 34, 36, hydrofornia, działki nr 29/2 i 3, 40/2, 105/2 i 4, 144/10.

Obszar Szlichtyngowa
18 października 2022 r. w godz. 10:00 – 17:00
Szlichtyngowa: ul. Szeryfa nr 1, działka nr 368/57; ul. Zachodu nr 1, 5 (dz. 368/40, 368/47).

Obszar Mosina
18 października 2022 r. w godz. 11:00 – 12:30
Borkowice ul. Krańcowa, ul. Wierzbowa, ul. Odległa, Dryżyna ul. Krótka, ul. Spokojna, ul. Piaskowa, ul. Widokowa, ul. Wierzbowa, ul. Wspólna,

Obszar Lubasz
18 października 2022 r. w godz. 12:00 – 15:00
miejscowość Klempicz 10A, 10B, działka 154/16, miejscowość Annogóra 1.

Obszar Lipka
18 października 2022 r. w godz. 13:30 – 16:30
Miejscowość: Wielki Buczek: od 1do 5, od 36 do 42, 63. Miejscowość Nowy Buczek: 1, 3, od 5 do 11, 14,17,19, od 29 do 32, od 41 do 49, 51,52, działka numer, 131, 223/2, 232/3, 231/1, 231/2, 229/3.

Obszar Lipka
18 października 2022 r. w godz. 15:30 – 18:30
Miejscowość: Czyżkowo 20,21,22. Miejscowość: Buczek Wielki: 43,46,47,48,50,51,52,52A53,54,55,56.

Obszar Oborniki
18 października 2022 r. w godz. 16:00 – 17:00
1.Gmina Oborniki, miejscowość Bąbliniec od nr 3 do nr 21, działki nr 81/1, 97, 81/2, 27/1, 98/1,

Podziel się: