Wielkopolska: Gdzie nie będzie prądu w czwartek? (20 października 2022)

fot. pixabay.com

Awarie i planowane remonty – ENEA opublikowała listę miejscowości w Wielkopolsce, w których w czwartek, 20 października 2022 r., nie będzie prądu.

Obszar Grodzisk Wielkopolski
20 października 2022 r. w godz. 07:00 – 18:00
Gmina Grodzisk Wielkopolski, miejscowość Grodzisk Wielkopolski, ul. Poznańska , 4, 6, 12, 16, 16a, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 30A, 38, 38a, 38b, 38c, 40, 42, 44, 46, 67, 69, 71, 73, 75, 77, ul. Magazynowa 4, ul. Boczna cała, ul. Kościańska 5, 7, 24, 28, 30, Sklep Netto, Hotel Leobus – Motel XXI wieku, ZK zasilające punkt PKP, działki 2281/3, 2194/10, 2264, 2231/3, 2194/4, 2187, 2243/5,

Obszar Grodzisk Wielkopolski
20 października 2022 r. w godz. 07:00 – 08:00
20 października 2022 r. w godz. 16:00 – 18:00
Gmina Grodzisk Wielkopolski, miejscowość Grodzisk Wielkopolski, ul. Bernarda 1, 1/2, Stary Rynek od nr 8 do nr 13/1, ul. Przykop od nr 1 do nr 5, 10, ul. Poznańska od nr 4 do nr 12 parzyste oraz 13/2,

Obszar Ryczywół
20 października 2022 r. w godz. 07:00 – 15:00
Ryczywół ul. 1 Maja 8A, 12, 13, 17, 18, 19A, 23, ul. Kolejowa 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, ul. Kościuszki 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 18, 19A, 19B, 20, działka 531, sklep, ul. Stepczyńskiego 1, 2, ul. Słowackiego 4, 5, 6, 7.

Obszar Ryczywół
20 października 2022 r. w godz. 07:00 – 08:00
20 października 2022 r. w godz. 12:00 – 14:00
Ryczywół ul. 1 Maja 8A, 12, 13, 17, 18, 19A, 23, ul. Kolejowa 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, działki 879/6, 910/3, BS, ul. Kościuszki 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 18, 19A, 19B, 20, działka 531, sklep, ul. Stepczyńskiego 1, 2, ul. Słowackiego 4, 5, 6, 7.

Obszar Wałcz
20 października 2022 r. w godz. 07:00 – 10:00
miejscowość Brzezinki.

Obszar Czarnków, Lubasz
20 października 2022 r. w godz. 07:00 – 11:00
miejscowość Góra nad Notecią 4, 6, 6A, 7, 8, 9, działka 554. miejscowość Goraj 26, dom kolejowy.

Obszar Gniezno
20 października 2022 r. w godz. 07:00 – 13:00
Gniezno ul. Żerniki 1-4, ul. Okopowa, ul. Kłeckoska 72, 75, 71, 73, 77, 64, 66, 68, 72, 70, 69, 69A, 68A, Piekary ul. Agrestowa 40, 38A, 12, ul. Poziomkowa 1, 3, ROD Piekary,

Obszar Poznań Stare Miasto
20 października 2022 r. w godz. 07:30 – 15:00
Poznań: ul. Poligonowa 3, 4, 6, ul. Meteorytowa 1, 3, ul. Okolewo od 18 do 26 parzyste.

Obszar Miejska Górka
20 października 2022 r. w godz. 07:30 – 14:30
Miejska Górka: ul. Hubala nr 15, 17; ul. Kwiatowa, Łąkowa, Spokojna (oprócz nr 2) – całe ulice; ul. Parkowa działka nr 2636.

Obszar Poznań Nowe Miasto
20 października 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Poznań: os. Piastowskie 65, 74A-B, 75A-B, 76, 76A, 77, 77A, 78, 78A.

Obszar Czerwonak
20 października 2022 r. w godz. 08:00 – 10:30
Bolechowo ul. Szkolna 1-7 nieparzyste, 7B; ul. Poznańska 34-48 parzyste, dz. 106/19; ul. Leśna.

Obszar Gniezno
20 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Kalina, Kalina Osiedle Spokojne, Wierzbiczany,

Obszar Gostyń
20 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Gostyń: Bogusławki nr 18, 18A, 18B, działki nr 57/19 do 57/24, działka 62/10.

Obszar Przemęt
20 października 2022 r. w godz. 08:00 – 10:00
gm. Przemęt: Wieleń ul. Brzoskwiniowa nr 7, 14, działka nr 931/18; ul. Leśna nr 2 do 14 parzyste, działka nr 139/47; ul. Polna nr 1A, 2, 10, 12; ul. Wczasowa nr 11, działka nr 137/1.

Obszar Chrzypsko Wielkie
20 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Białokosz działki nr 24/32, 24/34.

Obszar Kaźmierz
20 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Gmina Kaźmierz, miejscowość Kaźmierz, ul. Leśna 2, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 16, 20, 22(stolarnia), 24, ul. Łąkowa 3, 3A, 4, 5, 7, 7A, 7B, 8, 10, 20, 22, 24, działki nr 474/6, 471/16, 471/7, 993/1, 475/6, 471/6,

Obszar Swarzędz
20 października 2022 r. w godz. 08:00 – 11:00
Swarzędz: ul. Nowy Świat 14, 22, od 23 do 33 nieparzyste.

Obszar Poznań Jeżyce
20 października 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Omańkowskiej od 87 do 117C nieparzyste, od 106 do 112 parzyste, ul. Obornicka 336.

Obszar Chyby
20 października 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Chyby: ul. Parkowa od 1 do 6, 8, 8A, 9, 11, 12, 13, ul. Lipowa od 4 do 12 parzyste.

Obszar Luboń
20 października 2022 r. w godz. 08:30 – 11:00
Luboń: ul. Sobieskiego od 111 do 117 nieparzyste, od 124 do 128 parzyste, ul. Kwiatowa 12, ul. Liliowa 3.

Obszar Święciechowa
20 października 2022 r. w godz. 08:30 – 15:30
gm. Święciechowa: Przybyszewo ul. Jodłowa nr 5, 11, działka nr 677; ul. Przylesie działka nr 712.

Obszar Krzykosy
20 października 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Murzynowo Leśne ul. Dębowa 1, 2, 4, 5, 5a, 6, ul. Mostowa 1, 3, ul. Poznańska 96, ul. Sadowa 4,

Obszar Kórnik
20 października 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
Kamionki ul. Łąkowa 1, ul. Rogalińska 4a, ul. Poznańska 117, 105, 99, 98, 102, 107, 98, 119, 103, 104, 127, 100, 99, 123, 101, 97,

Obszar Poznań Stare Miasto
20 października 2022 r. w godz. 09:00 – 11:00
Poznań: ul. Na Stoku od 63 do 87 nieparzyste.

Obszar Damasławek
20 października 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
miejscowość Turza działki 116/2, 116/3, 116/5, 116/10, 131/3, 131/4, 131/5.

Obszar Śmigiel
20 października 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Śmigiel: Olszewo – cała miejscowość; Stare Bojanowo ul. Kręta nr 45, 45A, 47, 49, 51, działki nr 252/1 i 2, 271/4.

Obszar Krzywiń
20 października 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Krzywiń: Łuszkowo nr 55 do 70, działki nr 773/4, 795/9, 819/14, kaplica – cmentarz.

Obszar Wieleń
20 października 2022 r. w godz. 09:00 – 13:30
miejscowość Hamrzysko numery od 1 do 40, działki 129/1, 137/3, 139, 162/4, 174/3, 250/2.

Obszar Wschowa
20 października 2022 r. w godz. 09:30 – 17:00
gm. Wschowa: Przyczyna Górna nr 9A do 23, 25, 26, 99 do 107, stacja bazowa PLAY, działka nr 46/1.

Obszar Złotów
20 października 2022 r. w godz. 10:00 – 12:30
Miejscowość: Skic, Rudna.

Obszar Łęczyca
20 października 2022 r. w godz. 11:00 – 14:00
Łęczyca: ul. Poznańska od 21 do 25 nieparzyste, od 24 do 32 parzyste, ul. Cmentarna.

Obszar Wijewo
20 października 2022 r. w godz. 11:00 – 13:00
gm. Wijewo: Miastko ul. Klonowa nr 1, 1A, 23, 26, 27A, 28, 30, 39, 41, 43, 45, działki nr 71/22, 71/28 i 29, 71/31, 71/35 i 36, 95/19, 95/24.

Obszar Włoszakowice
20 października 2022 r. w godz. 12:30 – 17:30
gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Dworcowa nr 1, 1D, 1E, 2, 2B, 2C, 4B, działki nr 268/2, 268/4, 268/7, 269, 458/2; ul. Wiosenna nr 3, 11, 13, działka nr 455/97. Grotniki działki nr 241/9, 241/11, 243/1 i 2. Ujazdowo nr 1, 2, 2A, 2B, 17, 18, 19, 21, działki nr 243/7, 459.

Obszar Złotów
20 października 2022 r. w godz. 12:30 – 18:00
Miejscowość Skic: od 25 do 39, działka numer 325/1, 367, 354. Miejscowość: Rudna.

Obszar Zakrzewo
20 października 2022 r. w godz. 12:30 – 18:00
Miejscowość: Kujan: 33, działka numer 8244/1 (Leśniczówka).

Podziel się: