Awarie i planowane remonty – ENEA opublikowała listę miejscowości w Wielkopolsce, w których w piątek, 21 października 2022 r., nie będzie prądu.
Obszar Złotów
21 października 2022 r. w godz. 07:30 – 13:30
Miejscowość: Nowy Dwór 1, 2, 4, 14, 15, 15A, Działka numer 129na7.
Obszar Książ Wielkopolski
21 października 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Brzóstownia 32, Radoszkowo 2, PKP, Radoszkowo Drugie 48, 49, STACJA KOLEJOWA,
Obszar Oborniki
21 października 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. Półwiejska. ul. Jaworowa. ul. Topolowa. ul. Brzozowa. ul. Bielawska od nr 2 do nr 8 parzyste, od nr 10 do nr 19, od nr 21 do nr 31 nieparzyste. ul. Czarnkowska od nr 81 do nr 99 nieparzyste.
Obszar Krzywiń
21 października 2022 r. w godz. 08:00 – 13:30
gm. Krzywiń: Rąbiń – cała miejscowość (oprócz ul. Gajowa nr 1, Wojskowe Koło Łowieckie RYŚ); Rąbinek – cała miejscowość.
Obszar Krzywiń
21 października 2022 r. w godz. 08:00 – 09:00
gm. Krzywiń: Rogaczewo Wielkie nr 11 do 20
Obszar Rogoźno
21 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Rogoźno ul. Hetmańska działki 197/15, 197/20, 197/23.
Obszar Rogoźno
21 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Budziszewko działki 171/15, 171/43.
Obszar Lipno
21 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Lipno ul. Ogrodowa nr 1A, MEBLEX, ORION OIL.
Obszar Góra
21 października 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Góra: Sławęcice nr 1 do 28, działki nr 73/1, 196/2, 404/1 i 2, ARTEX, świetlica wiejska.
Obszar Rawicz
21 października 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Rawicz: Sierakowo ul. Czeladnicza – cała ulica (oprócz nr 12 i 14); ul. Klimaszki – cała ulica; ul. Leśna nr 23G, 23H, 23I, 27, działki nr 47/10, 47/13, 47/16.
Obszar Swarzędz
21 października 2022 r. w godz. 08:00 – 11:00
Swarzędz: ul. Nowy Świat od 1 do 21 nieparzyste, od 2 do 12 parzyste, 14A, 16, ul. Gołębia, ul. Warszawska 11, 13, ul. Bramkowa 6, ul. Mickiewicza od 1 do 6, pl. Powstańców Wielkopolskich 6, 7, 8, ul. Krótka od 1 do 3.
Obszar Poznań Stare Miasto
21 października 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: os. Jagiełły 28, 28A.
Obszar Poznań Grunwald
21 października 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Trzebińska 6.
Obszar Poznań Nowe Miasto
21 października 2022 r. w godz. 08:30 – 12:00
Poznań: os. Rusa 57.
Obszar Komorniki
21 października 2022 r. w godz. 08:30 – 11:00
Komorniki: ul. Poznańska od 75 do 139 nieparzyste bez 113A i 131.
Obszar Kórnik
21 października 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Czmoniec ul. Irysowa,
Obszar Miłosław
21 października 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Czeszewo ul. Łąkowa 2, 3, ul. Słoneczna 33c, 35, 35a, 39, 48-68 (parzyste), dz. 114/8,
Obszar Drawsko
21 października 2022 r. w godz. 08:30 – 11:30
miejscowość Drawski Młyn ul. Szosa Dworcowa 9A, 10A, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 17A, 17B, 18, 18A, 20, działki 280/12, 631/1, 644/1, 707/2, 723/3, 723/8, 723/10, 723/11, 723/12, 723/15, 724/6, 759/5.
Obszar Krzywiń
21 października 2022 r. w godz. 08:30 – 14:00
gm. Krzywiń: Kuszkowo – cała miejscowość.
Obszar Święciechowa
21 października 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
gm. Święciechowa: Henrykowo ul. Srebrna działka nr 571/14; ul. Perłowa działka nr 571/11.
Obszar Jastrowie
21 października 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
miejscowość Brzeźnica Kolonia nr od 85 do 88.
Obszar Wschowa
21 października 2022 r. w godz. 09:30 – 14:00
Wschowa: ul. Polna nr 13B, 13C, 13D, 13E, 13F; ul. Spokojna nr 1 PNZ WÓJCIK; ul. Wąska nr 6 PROPEX.
Obszar Osieczna
21 października 2022 r. w godz. 10:00 – 15:00
gm. Osieczna: Drzeczkowo nr 8, 10 do 14, 17, 18, działka nr 204/9.
Obszar Komorniki
21 października 2022 r. w godz. 11:00 – 14:00
Komorniki: ul. Pocztowa 1, 3, od 9 do 39 nieparzyste, od 2 do 28 parzyste, 34, 36, 38, ul. Poznańska 26, od 19 do 71 nieparzyste, ul. Staszica 38.