Wielkopolska: Dwie bójki na rynku. Interweniowała policja

Policja fot. ilustracyjne Sławek Wąchała

44-letni mężczyzna został pobity przez 36-latka metalowym prętem. Powodem pobicia miała być bójka między mężczyznami, do której doszło dzień wcześniej. Sprawą zajmuje się policja, która zatrzymała jedną osobę w tej sprawie.

Wszystko wydarzyło się 19 lipca około godziny 16.30 i była to kolejna bójka w tym miejscu, jak podaje portal pleszew.naszemiasto.pl. Pierwsza miała miejsce dzień wcześniej. Wtedy także mieszkańcy wezwali policję, zwłaszcza że w bójce brał udział 36-latek, doskonale znany pleszewskich funkcjonariuszom z agresywnych zachowań.

Najwidoczniej pobici dzień wcześniej postanowili się zemścić, więc podeszli do 36-latka z metalowym prętem w charakterze broni. Jednak sytuacja szybko odwróciła się na ich niekorzyść, bo zaatakowany odebrał im pręt i dotkliwie pobił 44-latka. Świadkowie twierdzą, że kopał go po całym ciele i skakał po jego głowie.

Jak poinformowała portal st. asp. Monika Lis- Rybarczyk z Biura Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie, 36-latek został zatrzymany przez policję. Przebywa w Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych w Kaliszu.

Podziel się: