Wielkie pożegnanie lokalu w centrum Poznania. „To były cudowne 3 lata”

Fuzz, Dobry Sasiad 2021 fot. ROSM2

Fuzz zaprasza w sobotę, 12 listopada, na ostatni dzień działalności lokalu. „Atrakcją wieczoru, poza Wami oczywiście, będzie winylowy set naszego przyjaciela z Berlina DJ EGGS DELICIOUS!” – napisali właściciele.

Fuzz od trzech lat mieszczący się przy Gwarnej 10 zamknięcie zapowiedział już we wrześniu. Mimo że w lokalu klientów nigdy nie brakowało, a zazwyczaj brakowało miejsc – to lockdowny, podwyżki cen prądu, gazu i produktów i remont Gwarnej sprawiły, że właściciele podjęli decyzję o jego zamknięciu w listopadzie.

Pożegnalna impreza rozpocznie się 12 listopada o godzinie 17.00.
„Będzie picie i przekąski. Kuchnia będzie już zamknięta na wieki wieków” – zapraszają właściciele. – „Atrakcją wieczoru, poza Wami oczywiście, będzie winylowy set naszego przyjaciela z Berlina DJ EGGS DELICIOUS! Znany pewnie wielu z Red Smoke Festival. Zabawa do ostatniej kropli piwa i wina”.

W tygodniu po imprezie z kolei będzie można się wybrać na wyprzedaż wyposażenia lokalu – jeśli więc ktoś jest szczególnie przywiązany do któregoś z detali wystroju wnętrza, to będzie szansa na kupno.
„To były cudowne 3 lata. Dziękujemy i do zobaczenia” – napisali właściciele Fuzza.

Podziel się: