Wielkie Grillowanie UAM na Morasku. Kogo zobaczymy na festiwalowej scenie?

Wielkie Grillowanie UAM fot. mat. pras

“Łydka Grubasa, Strachy na Lachy, Słoń oraz Nocny Kochanek porwą do zabawy wszystkich uczestników” – zapewniają organizatorzy Wielkiego Grillowania UAM, zapraszając wszystkich chętnych na studencki festiwal na Morasko. Impreza rozpocznie się 6 czerwca i potrwa dwa dni.

Wielkie Grillowanie UAM odbywa się już piętnasty raz i w innym terminie. Zazwyczaj studencka impreza odbywała się w maju, jednak w tym roku termin został przesunięty.
– Ze względu na remont trasy PST w kierunku os. Sobieskiego wydarzenie odbędzie się 6 oraz 7 czerwca 2023 roku, tak aby zadbać o bezpieczeństwo i sprawny dojazd uczestników na teren wydarzenia – wyjaśnia Kamil Pacholczyk, rzecznik prasowy Wielkiego Grillowania UAM.

Na festiwalowej scenie w tym roku wystąpią zespoły doskonale znane studenckiej widowni.
– Łydka Grubasa, Strachy na Lachy, Słoń oraz Nocny Kochanek jako nasi główni artyści porwą do wspólnej zabawy wszystkich uczestników wydarzenia – zapewnia Kamil Pacholczyk. – A terenie będzie również dostępna m.in. strefa animacji, w której zapewnione zostanie wiele konkurencji i mnóstwo atrakcji porwą do wspólnej zabawy wszystkich uczestników.

Tegoroczna edycja Wielkiego Grillowania skupi się również na rozwoju osobistym i trendach ekologicznych w ramach strefy Samsung Talks, działającej 6 czerwca od godziny 14.00 do 19.00. jej uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach, dyskusjach, a także obejrzeć występy standuperów.

Bilety są dostępne na stronie biletomat. Jednodniowa wejściówka studencka kosztuje 29 złotych, a za karnet na dwa dni imprezy studenci zapłacą 50 złotych. Pozostali goście za bilet jednodniowy zapłacą 45 złotych, a za karnet – 75 złotych.

Podziel się: