Poznań fot. UMP

Weekend w Poznaniu. Co robić w weekend? 21, 22 i 23 lutego 2020

Trochę dobrej muzyki, sporo teatru oraz możliwość obejrzenia filmu… w ciemno. W ten weekend w Poznaniu ciężko będzie się nudzić!
Mlodyskiny, młody yerba, maly elvis / 21.02.2020 / Próżność
21 lutego @ 19:00 – 22:00

mlodyskiny będzie świętował ukazanie się 6 grudnia albumu *WASTE* z którego pochodzą single “Crystal Tears” i “992”.
młody yerba świeżo po premierze singla “Gdzie nie uciekniesz” zapowiadającego album w 2020 roku.
maly elvis zagra z okazji wydania albumu “Adulthood” i “High School” EP.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Prapremiera: DON JUAN Roberta Bondary
21 lutego @ 19:00 – 21:30

Uwodziciel czy ofiara pożądania? Wielbiciel kobiet czy mężczyzna chorobliwie od nich uzależniony? Ideał kochanka czy niespełniony poszukiwacz prawdziwej miłości?
Don Juan – jedna z najbardziej zniewalających postaci kultury zachodniej – domaga się nowej opowieści. Tym razem historię namiętnego kochanka z Sewilli zinterpretuje choreograf Robert Bondara.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Stand-up: Brudzewski, Kutek, Minkiewicz | Poznań – 2. występ
21 lutego @ 19:00 – 21:00

Występ trzech komików, dwie godziny najnowszych materiałów, jedna wyjątkowa trasa!

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Mesajah / I Grades / Poznań / 21.02.2020
21 lutego @ 20:00 – 22:00

Mesajah a właściwie Manuel Rengifo Diaz – polski wokalista reggae, autor tekstów, producent i kompozytor. Jego przygoda muzyczna rozpoczęła się od Natural Dread Killaz. W 2008 roku wydał swój pierwszy album „Ludzie prości”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem na polskiej scenie reggae.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Sarius w Poznaniu | Pierwsza Trasa Po Końcu Świata SOLD OUT
21 lutego @ 20:00 – 22 lutego @ 00:00

Antihype oraz agencja AIO zapraszają na koncert Sariusa w ramach “Pierwszej Trasy Po Końcu Świata”!

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Polish 80s best
21 lutego @ 20:00 – 22 lutego @ 03:00

Jeśli pamiętacie nasze edycje 80s Wave Night i dobrze się bawiliście, to z pewnością będziecie też wyśmienicie bawić się na Polish 80s best – nowym cyklu imprez z polską muzyką lat 80. Robimy the best of tego co zostawiło ślad, co przetrwało, czego wciąż słuchamy, do czego zawsze będziemy wracać.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Rebeka | Dom Tramwajarza
22 lutego @ 19:00 – 21:00

REBEKA powraca z trzecim albumem POST DREAMS i rusza w trasę koncertową jako TRIO! Na koncercie w Domu Tramwajarza usłyszycie materiał z najnowszej płyty, jak i przearanżowane hity z dwóch poprzednich krążków oraz dawno nie słyszane kawałki takie jak ‚555’ czy ‚Fail’.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Koncert – Wiesław Prządka i Rafał Karasiewicz
22 lutego @ 19:00 – 20:30

Podczas koncertu usłyszymy m.in. najpiękniejsze, klasyczne tanga argentyńskie, utwory Astora Piazzolli (tango nuevo) oraz muzykę francuską…

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Damian Ukeje – Moje Boskie Buenos I YoenNa – Odmęty I Pan Gar
22 lutego @ 20:00

Zwykło się mawiać, że muzyka łagodzi obyczaje. Owszem, ale prawda jest jednak taka, że nie tylko. Muzyka to mowa duszy, może wyrazić miłość, ale też leczy rany złamanych serc. Może towarzyszyć w chwilach radości, ale też ukoić głęboki żal. Taką właśnie muzyką dzieli się z nami Damian Ukeje w projekcie „Moje Boskie Buenos”…

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

„Extravaganza o władzy” w reż. Joanny Drozdy
22 lutego @ 22:30 – 23 lutego @ 00:45

EXTRAVAGANZA o władzy to zaproszenie do wspólnego marzenia o potędze władzy, jej obezwładniającym smaku, o obsesjach i fascynacjach, które na co dzień rządzą naszym życiem. Czym jest władza? Kogo? Nad kim? Czy chcemy ją mieć, czy jej ulegać? W ciele i w słowie, w tańcu i w piosence opowiemy o władzy zmysłów, pięknych idei i smutnych iluzji, o naszych ujmujących słabościach i najpiękniejszych grzechach.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Matador | Tama
22 lutego @ 23:00 – 23 lutego @ 06:00

Tamę odwiedzi Matador, irlandzki producent i sound designer, który na szczycie list Resident Advisor utrzymywał się przez dobrych kilka lat. To również jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów ze stajni Richiego Hawtina – MINUS. Artysta uchodzi za mistrza technicznych live-actów.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Artur Andrus i jego goście / Poznań
23 lutego @ 18:00 – 21:00

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż oczekiwane przez publiczność utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

„Trojanki” w reż. Kamili Siwińskiej
23 lutego @ 18:00 – 19:15

„Trojanki” to opowieść o momencie nieheroicznym, o trwającej zawsze chwili pomiędzy wielkimi, historycznymi narracjami, pomiędzy kataklizmem a kataklizmem. Istotą tej opowieści jest poszukiwanie miejsca, czasu, sposobu na trwanie przy ofiarach. Na lament. Skoro wszystko wskazuje na to, że historia wcale się nie skończyła i wciąż nieubłaganie toczy się, pozostaje tylko nieodwracanie wzroku.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Nieme Kino z muzyką na żywo | Waldemar Rychły Trio
23 lutego @ 19:00 – 21:00

Zapraszamy na nowy cykl spotkań do Pana Gara. Tym razem będą to projekcje niemego kina z początków kinematografii z akompaniamentem na żywo.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Kino w ciemno | Luty 2020
23 lutego @ 20:00 – 23:00

Co byście powiedzieli na kupienie biletu na seans, którego nie znacie? A jeśli na dodatek nie widzieliście plakatu, zwiastunu, a nawet – nigdy nie słyszeliście tego tytułu?

KINO W CIEMNO to cykl pokazów kinowych dla tych wszystkich, którzy i które zmęczeni są wybieraniem jednego tytułu spośród ogromu propozycji filmowych. Od kilku lat wiemy już, że lubicie bawić się z nami w nieznane.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

To oczywiście tylko część wydarzeń, która odbędzie się w Poznaniu. Pozostałe można znaleźć w naszym kalendarium (kliknij).

mat. pras. / op. AS

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze