piątek, 23 lutego, 2024

Weekend w Poznaniu. Co ciekawego będzie działo się w Poznaniu?

Poniżej przedstawiamy listę propozycji imprez, które odbywają się w nadchodzący weekend w Poznaniu.

Piątek – 9 lutego 2024

19:00 – HALINA FRĄCKOWIAK – koncert jubileuszowy – 60 lat na scenie

Od sześciu dekad Halina Frąckowiak zdobi polską scenę muzyczną, stając się mostem między generacjami. Jej twórczość, z przebojami takimi jak “Papierowy księżyc” i “Serca gwiazd”, znajduje oddźwięk w sercach zarówno starszych, jak i młodszych słuchaczy. Artystka, uosabiająca styl i elegancję, w 2023 roku obchodzi swoje jubileuszowe święto w karierze. Wraz z zespołem pod batutą Tomasza Filipczaka, Frąckowiak przygotowuje wyjątkowy koncert, który będzie okazją do ponownego przeżycia jej największych hitów, w tym “Mały Elf”, “Dancing Queen”, “Tin Pan Ally”, “Bądź gotowy” i oczywiście “Papierowy księżyc” wśród innych utworów z bogatego repertuaru artystki.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

20:00 – Ralph Kaminski: TO BAL JEST NAD BALE & My Best Band In The World

Ralph Kaminski wraz z zespołem My Best Band In The World organizuje serię pożegnalnych koncertów w ramach projektu „Bal u Rafała”. Na początku 2024 roku fani będą mieli okazję uczestniczyć w pięciu wyjątkowych występach, które odbędą się w takich miastach jak , Warszawa, Gdynia, Katowice oraz Wrocław.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Sobota – 10 lutego 2024

16:00 – komedia teatralna w gwiazdorskiej obsadzie

“Inteligenci” to sztuka komediowa z udziałem znakomitych aktorów, która w lekki, lecz jednocześnie intelektualnie pobudzający sposób stawia złożone pytania. Czy w obliczu rozbieżności światopoglądowych i różnic w stylach życia, współczesne rodziny mają szansę na wzajemne zrozumienie?

Więcej informacji można znaleźć tutaj. 

17:00 – Komediowyy spektakl improwizowany z udziałem Publiczności

Czy jesteście gotowi na aktorski wyskok niczym bungie jumping? Chcecie doświadczyć unikalnych, tworzonych na żywo treści – specjalnie dla Was, zgromadzonych w publiczności? Czy marzycie o fenomenalnym połączeniu teatru, kabaretu i stand-upu? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedzieliście pozytywnie, to serdecznie zapraszamy na wieczór pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji (zaskakujących nawet dla aktorów), refrenów z piosenek, które nigdy nie ujrzały światła dziennego, oraz scenografii wymyślonej w chwili obecnej – aż do dzisiaj.

Więcej informacji można znaleźć tutaj. 

18:00 – TAK MIĘDZY NAMI

Muzyczna narracja ‘Tak między nami' stanowi humorystyczne i emocjonalne przedstawienie dynamiki związków kobiet i mężczyzn poprzez pryzmat popularnych piosenek polskich twórców. Zapewnia rozrywkę pełną śmiechu i wzruszeń. Widowisko to zaprasza odbiorcę do zatopienia się w dobrze znane melodie oraz liryczne opowieści odzwierciedlające uniwersalne doświadczenia.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Niedziele – 11 lutego 2024

13:40 – Emma i czarny jaguar

Emma dorastająca wśród dzikiej przyrody amazońskiej dżungli, miała niezwykłego kompana – Hope, małego czarnego jaguara, który był jej wiernym towarzyszem w licznych przygodach. Niestety, ich bliska więź dobiegła końca, kiedy Emma musiała przeprowadzić się do miejskiego zgiełku Nowego Jorku. Mimo oddalenia się od swojego domu, wciąż tęskniła za deszczowymi lasami i swoim jaguarcikiem. Z biegiem lat Emma, teraz już nastolatka, która zaaklimatyzowała się w urbanistycznym środowisku, dowiaduje się o niebezpieczeństwach czyhających na jej ukochaną puszczy – bezwzględnych łowcach. Nie zastanawiając się długo, wraca do swojej ojczyzny, aby uratować Hope. W tej misji wspiera ją energiczna pani Anja, nauczycielka biologii. Obie, ramię w ramię, podejmują każde wyzwanie, by odnaleźć i ochronić jaguara przed ludźmi, którzy z chciwości są gotowi zniszczyć dziką naturę.

Więcej informacji można znaleźć tutaj. 

18:00 – Chris Jarrett | 11.02.2024 | POZNAŃ | Scena na Piętrze

Chris Jarrett jest nie tylko młodszym bratem słynnego Keitha Jarretta. To pianista niezwykle kreatywny i równie uzdolniony. W swojej twórczości czerpie pełnymi garściami zarówno z muzyki klasycznej, improwizacji jazzowej, jak i europejskiej muzyki ludowej. Z niesłychaną swobodą spaja wiele muzycznych światów. W jego grze umiejętnie łączy się szeroki wachlarz inspiracji.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Wszystkie nadchodzące wydarzenia można zobaczyć w naszym kalendarzu.

Źródło: mat. pras.
Strona głównaPoznańWeekend w Poznaniu. Co ciekawego będzie działo się w Poznaniu?