fot. Fot. Mateusz Ludwiczak Wisła Płock S.A

Warta Poznań oferuje uchodźcom darmowy wstęp na mecz z Górnikiem Zabrze. „Jesteście mile widziani na stadionie”

Klub Zielonych zaoferował obywatelom Ukrainy bezpłatne bilety wstępu na mecz z Górnikiem Zabrze w 25. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy w Grodzisku Wlkp. – Jesteście mile widziani na stadionie – zapewnił Piotr Leśniowski, rzecznik prasowy klubu.

Rzecznik podkreślił, że nic nie jest w stanie skutecznie przegnać dziś myśli o ojczyźnie, pogrążonej w wojnie, czy najbliższych, którzy bronią kraju przed rosyjskim najeźdźcą.
– Mamy jednak nadzieję, że ten drobny gest pozwoli naszym braciom i siostrom z Ukrainy choć na chwilę zająć głowy czymś innym – wyjaśnił. – Dlatego zapraszamy obywateli Ukrainy do Grodziska Wlkp. na mecz Warty Poznań z Górnikiem Zabrze. Jesteście mile widziani na stadionie.

Spotkanie rozpocznie się 12 marca o godz. 15. Każdy kibic z Ukrainy ma możliwość odbioru darmowego biletu po okazaniu dokumentu potwierdzającego ukraińskie obywatelstwo. Wejściówki będą wydawane w stacjonarnych punktach sprzedaży: w Zielonej Wyspie Warty Poznań w Centrum Handlowym King Cross Marcelin przy ul. Bukowskiej 156, w sklepie „futbolsport” w Grodzisku Wlkp. przy ulicy Szerokiej 1 oraz tylko w dniu meczu w kasie nr 2 na stadionie w Grodzisku Wlkp., przy wejściu na sektory A i B od ul. Powstańców Chocieszyńskich. Kasa będzie otwarta dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Do Grodziska Wlkp. można dojechać pociągiem Kolei Wielkopolskich. Przewoźnik, który jest jednym z partnerów Warty Poznań, zapewnia bezpłatny przejazd osobom, które mają ukraiński paszport lub inny dokument potwierdzający obywatelstwo tego kraju.

Źródło: Warta Poznań