W wielkopolskim szpitalu kręcą film! Część pomieszczeń i korytarzy zajmie ekipa filmowa

zdjęcia do filmu fot. Szpital Kalisz FB

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny przy ul. Poznańskiej 22 lipca będzie planem filmowym! Część pomieszczeń i korytarzy zajmie ekipa filmowa Netflixa, która będzie tam kręcić zdjęcia do serialu.

O nietypowej działalności w placówce i związanych z tym utrudnieniach dla pacjentów poinformował 21 lipca sam szpital na swoim profilu na Facebooku.
“Już dziś przy poradni kardiologicznej trwają przygotowania scenograficzne do jutrzejszych zdjęć, jakie ekipa Netflixa będzie realizowała do serialu o roboczym tytule “Kibic” – czytamy na profilu. – “W związku ze zdjęciami, w sobotę będzie zamknięty korytarz od poradni kardiologicznej do klatki schodowej między segmentami C i B. Pacjenci dializowani będą wchodzić do szpitala wejściem głównym”.

Inną trasą do szpitala wchodzą też dziś odwiedzający pacjentów na obu chirurgiach, ortopedii, urologii, neurochirurgii, oddziale udarowym, oddziałach wewnętrznych, reumatologii i rehabilitacji. Jak wyjaśnia szpital, muszą wchodzić wejściem głównym, następnie windą SOR wjechać na czwarte piętro, przejść do klatki schodowej na lewo, pomiędzy segmentami B a C – i następnie tamtejszą windą na docelowy oddział.

Podziel się: