W jakich godzinach czynne są sklepy przed Wielkanocą?

sklep fot. ElasticComputeFarm, pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

6 i 7 kwietnia będzie można robić zakupy nawet do godziny 23.00, ale 8 kwietnia, w Wielką Sobotę, sklepy zostaną zamknięte najpóźniej o 14.00. Kto jeszcze nie zrobił przedświątecznych zakupów – z pewnością zdąży to zrobić.

Wszystkie duże sieci zapowiedziały otwarcie swoich sklepów do godziny 23.00. 6 i 7 kwietnia do tej więc godziny zrobimy zakupy w sklepach sieci Biedronka, Carrefour, Netto, Aldi, Kaufland, Lidl, Auchan i Żabka. Takie godziny otwarcia obowiązują w całym kraju, sklepy będą krócej czynne jedynie tam, gdzie lokalnie wprowadzono ograniczenia co do godzin otwarcia.

Zakupy będzie można jeszcze zrobić w sobotę, 8 kwietnia – ale już znacznie krócej. Duże sklepy ogólnopolskich sieci będą otwarte do godziny 13.00, z wyjątkiem sieci Aldi – te sklepy będą czynne do 13.30. Do godziny 14.00 mogą być czynne Żabki, o ile za ladą staną ich franczyzobiorcy.

W Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny centra handlowe i duże sklepy będą zamknięte. Kto będzie chciał zrobić zakupy, może liczyć tylko na Żabki i Carrefour Express – te, gdzie taką decyzję podejmie franczyzobiorca.

Podziel się:

Ostatnio dodane: