Voo Voo Za niebawem fot. Sławek Wąchała

Voo Voo: Rocznicowa płyta i trasa “Nabroiło się”

Zespół uczcił 35-lecie istnienia nową płytą i serią koncertów – jeden z nich odbył się 20 czerwca w CK Zamek.

“Osobliwy to czas na świętowanie 35-lecia działalności zespołu, jednak jak wiadomo „ta zima kiedyś musi minąć”, a pojazd z marką Voo Voo, mający na liczniku kilka tysięcy koncertów i przeszło 40 albumów, wciąż mknie przed siebie i nie wygląda na to, by miał w ogóle zwolnić” – czytamy w zaproszeniu na ten koncert.

W ramach „koralowych godów” zespół przygotował szereg atrakcji zarówno wydawniczych, jak i koncertowych. Nakładem wydawnictwa ART2 Music pojawią się kolekcjonerskie wznowienia pierwszego historycznego singla i albumu pt. „Voo Voo” oraz cenionej przez fanów „Sno-powiązałki”. Odświeżone brzmieniowo i graficznie płyty nabiorą dodatkowych barw dzięki dedykowanym specjalnym kolorom winyli, na których zostaną wytłoczone.

Ukaże się również jubileuszowa kompilacja „Nabroiło się (1986-2021)”, zawierająca autorski wybór 35 utworów idealnie podsumowujący twórczość zespołu. Jej zapowiedzią będzie singiel z dwiema nowymi wersjami utworu „Nim stanie się tak”, bezsprzecznie jednego z najbardziej charakterystycznych w dorobku grupy.

Mat. pras.

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze