Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu na poznańskim Golęcinie

Rozgrywki w Parku Tenisowym Olimpia spowodują czasowe zmiany w organizacji ruchu ma Golęcinie w dniach 18-21 czerwca 2026 roku.

Nowe zasady poruszania się po drogach

Kierowcy muszą liczyć się z ograniczeniami w dniach 18-21 czerwca 2026 roku. Wjazd w ulicę Warmińską będzie możliwy wyłącznie z kierunku ulicy Wojska Polskiego. Ruch na ulicy Kaszubskiej zostanie ograniczony do jednego kierunku. Pojazdy będą mogły poruszać się tam tylko w stronę ulicy Mazowieckiej.

Dojazd w ulicę Warmińską oraz na teren Golęcina od strony ulicy Małopolskiej zostanie całkowicie zamknięty. Ruchem na odcinku między skrzyżowaniem ulic Wojska Polskiego i Warmińskiej a przecięciem ulic Kaszubskiej i Małopolskiej będą zarządzać osoby wyznaczone przez organizatora.

Zalecenia dla odwiedzających i parkingi

Zmiany mają poprawić bezpieczeństwo i usprawnić zarządzanie miejscami postojowymi. Ze względu na małą liczbę parkingów na Golęcinie, osoby planujące wizytę na zawodach powinny rozważyć pozostawienie samochodu w domu. Zaleca się korzystanie z transportu zbiorowego lub rowerów.

Kierowcy mogą zaparkować na płatnych placach przy ulicy Wojska Polskiego. Samochody należy zostawiać wyłącznie w miejscach wyznaczonych do parkowania.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: ZDM
Strona głównaWielkopolskaPoznańUwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu na poznańskim Golęcinie