Udało się zebrać pieniądze na leczenie Maksa!

Maks Marecki fot. siepomaga

W kwietniu pisaliśmy o tym, że brakuje niespełna 200 tys. zł na leczenie ośmioletniego Maksa Mareckiego z Ostrowa Wielkopolskiego, walczącego z trzecią wznową raka. Udało się zebrać brakujące pieniądze i Maks nadal będzie leczony w Barcelonie!

9-letni zaledwie Maks Marecki od kilku już lat walczy z neuroblastomą IV stopnia. To bardzo rzadki nowotwór, który w dodatku wraca już trzeci raz. Chłopiec jest leczony w Barcelonie i był już szykowany do przyjęcia amerykańskiej szczepionki, która miała zapobiec kolejnym wznowom choroby – gdy właśnie wznowa się pojawiła, zanim zdążył przyjąć szczepionkę.

Rozpoczęła się więc kolejna zbiórka na portalu „siepomaga” na kolejne leczenie chłopca w Barcelonie, by doprowadzić go do stanu, w którym mógłby przyjąć szczepionkę. Bo takie leczenie to ogromny koszt – tym razem trzeba było zebrać prawie 2,8 mln zł. W kwietniu, jak informowaliśmy, brakowało jeszcze niespełna 200 tys. zł.

Na szczęście udało się je zebrać, co widać na stronie zbiórki: zebrano 2 762 484 zł, czyli 100,32 proc. założonej kwoty. Maks będzie dalej leczony w Barcelonie i trzymajmy kciuki, by tym razem ostatecznie wygrał z chorobą!

Podziel się:

Ostatnio dodane: