Trawa z rolki w Poznaniu – gdzie ją kupisz?

Trawniki w rolkach stają się coraz bardziej popularne. Kiedyś trawniki zakładane w ten sposób preferowane były jedynie przez dużych przedsiębiorców. Wykorzystywano je w celach rekreacyjnych czy sportowych. Obecnie każdy może pozwolić sobie na trawnik z rolki wokół domu. Chcesz cieszyć się szybką zielenią w swoim ogrodzie? Dowiedz się, gdzie można kupić trawę z rolki w Poznaniu.

Trawa z rolki – czy to na pewno rozwiązanie dla każdego?

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu bujnego trawnika w soczyście zielonym odcieniu, koniecznie zaopatrz się w trawę w rolkach. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na wysiewanie trawnika z ziaren. Trawa z rolki ma jeszcze tę zaletę, że ryzyko niezbyt estetycznych zażółceń czy miejsc, w jakich trawa nie wyrosła, praktycznie nie istnieje. A przecież właśnie takie niekorzystne sytuacje zdarzają się, jeżeli trawa zostaje wysiana tradycyjnym sposobem.

Przedstawiciel firmy Grasslandfarms z podpoznańskiego Kaźmierza dodaje: Założenie trawnika w rolce jest szybkie i ekonomiczne. Nie tylko pod względem finansowym. Chodzi też o czas! Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele pracy i czasu trzeba poświęcić, by wyhodować gęsty, wolny od szkodników, równomierny trawnik. Odpowiedzialność za zdrowie i piękno trawy bierzemy na siebie, póki trawa rośnie pod naszym czujnym okiem. Potem zadba o nią już nowy właściciel, ale najtrudniejszy etap ma już za sobą.

Trawa z rolki dostarczona przez sprawdzoną firmę to szybka instalacja i cieszenie się jednolitym trawnikiem nawet tego samego dnia.

Jakie są koszty trawnika z rolki?

Koszty położenia trawnika z rolki zależą od kilku czynników: przeznaczenia trawnika, a zatem i gatunku mieszanki roślinnej, tego, czy zlecamy położenie, czy realizujemy projekt sami oraz od wielkości powierzchni.

Rolka trawy wysokiej jakości to koszt około 12-14 zł za metr kwadratowy. Jeżeli chcesz zaoszczędzić, nie musisz korzystać z usług firmy zakładającej trawnik, choć zazwyczaj producent ma je w swojej ofercie. Niższej jakości trawa z rolki może kosztować już 7 zł za metr kwadratowy.

Trawa z rolki w Poznaniu

Trawa z rolki Poznań – jeśli mieszkasz w okolicy, swój trawnik zainstalujesz dzięki producentowi najwyższej jakości trawy Grasslandfarms. W to rozwiązanie zainwestowali już specjaliści od miejskiej zieleni, prywatni właściciele dużych obiektów oraz mnóstwo osób, mających swoje ogródki w powiecie poznańskim i okolicach.

Jeżeli potrzebujesz szybkiej dostawy i garści porad, specjaliści Grasslandfarms z Kaźmierza pod Poznaniem dostarczą Ci zdrowy produkt w preferencyjnej cenie. Im większe będzie zamówienie, tym cena stanie się niższa!

Trawę z rolki kupisz też w sklepach ogrodniczych w Poznaniu, pamiętaj jednak, że w porównaniu z zakupem bezpośrednio u producenta, cena będzie zawierała marżę dla sprzedawców.

Chcesz mieć piękny trawnik z rolki? Pamiętaj o pielęgnacji

Trawnik z rolki możesz zainstalować u siebie właściwie o każdej porze roku. Najważniejsze to pamiętać o podlewaniu i wykonywaniu cyklicznych zabiegów w celu polepszenia przyswajania składników odżywczych z gleby przez korzenie darni. Na szczęście dzięki trawnikowi z rolki spada prawdopodobieństwo zachwaszczenia zielonej powierzchni. To kolejna zaleta trawy z rolki.

Jeżeli marzysz więc o zielonym trawniku wokół swojego domu, którego utrzymanie nie będzie wymagające, trawa z rolki to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Ostatnio dodane: