Tragiczny wypadek na DK24. Jedna osoba nie żyje

wypadek fot. OSP Skwierzyna

Samochód marki BMW 320i zderzył się z sarną na drodze krajowej nr 24 w województwie lubuskim. Kierowca zginął na miejscu. „Wielkanocna niedziela zaczęła się tragicznie…” – napisali strażacy z OSP Skwierzyna, którzy pracowali przy tym wypadku.

Do wypadku doszło w nocy z 8 na 9 kwietnia o godzinie 1.30 na wysokości Chełmska.
„Gdy strażacy z Przytocznej, dojechali na miejsce, zastali przerażający widok” – relacjonują strażacy z OSP Skwierzyna na swoim profilu na FB. – „Obok grubego drzewa stały szczątki samochodu osobowego marki BMW 320i. Po przeprowadzonym rozpoznaniu okazało się, że w rozbitym pojeździe znajduje się kierujący autem, który nie daje oznak życia. Na miejscu byli już policjanci, a jak się później okazało, tym pojazdem jechały jeszcze 2 osoby, które wyszły z pojazdu o własnych siłach. Po dokładnych oględzinach miejsca zdarzenia, okazało się, że doszło do zderzenia z sarną, po którym kierujący stracił panowanie nad pojazdem i auto uderzyło w drzewo”.

Kierowca samochodu zginął na miejscu. Dwaj pasażerowie odnieśli obrażenia, ale nie są one poważne. Policja bada przyczyny i okoliczności wypadku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Międzyrzeczu.

Podziel się: