Tragiczna śmierć kobiety. Zmarła na oczach narzeczonego

for. pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Policja w Rybniku otrzymała zgłoszenie o nagłej śmierci 26-letniej kobiety. Jej narzeczony wezwał pogotowie, ale nie udało się jej uratować. Kobieta zmarła na jego oczach. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Jak poinformował portal „Rybnik.com”, do tragedii doszło 29 września około godziny 18.00, w mieszkaniu przy Kilińskiego, w którym 26-latka mieszkała razem z narzeczonym. Kobieta od kilku tygodni chorowała, ale tego dnia poczuła się wyjątkowo źle – miała trudności z oddychaniem.

Widząc, że stan 26-latki się pogarsza, jej narzeczony wezwał pogotowie. Ratownicy przeprowadzili resuscytację krażeniowo-oddechową, ale niestety, kobiety nie udało się uratować i lekarz stwierdził zgon. Jak poinformował portal, młodzi ludzie planowali ślub.

Według lekarza zgon nastąpił z przyczyn naturalnych i bez udziału osób trzecich, jednak rybnicka prokuratura zadecydowała o przeprowadzeniu sekcji zwłok zmarłej, jak poinformowała portal Bogusława Kobeszko, rzeczniczka prasowa rybnickiej policji. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Rybniku.

Podziel się: