Tragedia na drodze. Mężczyznę przygniótł wóz z drzewem

wypadek Aleksandrów fot. Policja Lubelska

49-latek zginął przygnieciony przez wóz podczas przewozu drewna. Wóz był przyczepiony do ciągnika, ale podczas jazdy odpiął się i przewrócił, przygniatając mężczyznę. Niestety, nie udało się go uratować.

Jak informuje policja lubelska, do tragicznego wypadku doszło 1 października po godzinie 17.00 w Aleksandrowie w powiecie biłgorajski.

„Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym Ursus ciągnął wóz z drewnem. Na wozie siedział 49 – letni mężczyzna” – informują policjanci. – „W trakcie jazdy wóz rozpiął się i przewrócił, przygniatając siedzącego na nim mężczyznę. Na miejscu prowadzona była reanimacja, niestety życia 49-latka nie dało się uratować i zmarł na miejscu zdarzenia. Zatrzymaliśmy 43-latka, podejrzanego o kierowanie ciągnikiem. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu zostaną z nim wykonane dalsze czynności procesowe”.

Policjanci z Biłgoraja pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny, ustalili świadków zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Ciało zmarłego zostało zabezpieczone do sekcji.

Podziel się: