Do tragicznego wypadku doszło w podpoznańskich Wirach. W domu jednorodzinnym doszło do ulatniania się tlenku węgla z pieca. Na miejscu szybko pojawili się policjanci i strażacy, ale niestety, jednej osoby już nie udało się uratować.
Straż pożarna otrzymała zgłoszenie 12 listopada około godziny 16.00, jak informuje portal „epoznan”. Z pieca jednego z domów jednorodzinnych w miejscowości Wiry ulatniał się tlenek węgla. Doszło do zatrucia jednej osoby. Reanimowano ją, niestety, nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Na miejscu pracowali strażacy i policja.