The Rumjacks

The Rumjacks na 6 koncertach w Polsce! Także w Poznaniu

W marcu do Polski powróci znana m. in. z Przystanku Woodstock, festiwali w Jarocinie i wielu koncertów klubowych w całym kraju, australijska formacja The Rumjacks. W Poznaniu zagrają 28 marca w klubie U Bazyla.

Dla wszystkich, którym na twarzach pojawia się uśmiech na dźwięk takich utworów jak „An Irish Pub”, „A Fistful O’ Roses” czy „Uncle Tommy”, to świetna wiadomość. Zespół w ciągu ostatnich 10 lat działalności wyrobił sobie markę i zaliczany jest do światowej czołówki celtyckiego punka. Muzyka The Rumjacks oprócz gitar elektrycznych i perkusji łączy tradycyjny flet, banjo, bouzuki i bodhrán. Razem tworzy to niepowtarzalny klimat i charakter występów. Przy skocznych folk punkowych piosenkach zespołu z Sydney niejeden zdarł gardło i tańczył do upadłego. Wszystko to wróży powrót do Polski w wielkim stylu.

Muzycy w ramach polskiej części „Saint Patrick’s Tour 2020” pojawią się aż w sześciu polskich miastach. W Poznaniu zagrają w klubie U Bazyla 28 marca. Supportem podczas koncertów w Zabrzu, Zielonej Górze i Poznaniu będzie zespół The Sandals. W Warszawie, Białymstoku i Gdyni przed The Rumjacks wystąpią Molly Malone’s.

Bilety już w sprzedaży.

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze