Szymon Hołownia fot. FB

Szymon Hołownia, kandydat na prezydenta RP, odwołał spotkania w Poznaniu i Gnieźnie

– Dziś rano wraz z moim sztabem podjąłem decyzję o modyfikacji sposobu prowadzenia kampanii w związku z koronawirusem – poinformował kandydat w mediach społecznościowych. – Nie będziemy prowadzić spotkań masowych z mieszkańcami.

Szymon Hołownia miał być 10 marca w Gnieźnie, a 11 marca w Poznaniu na spotkaniach z sympatykami. Oba zostały odwołane. Kandydat przekonuje, że decyzja była podjęta dla dobra wyborców i po wysłuchaniu opinii wielu lekarzy.

Oto jego oświadczenie:

“Od dziś, aż do odwołania, nie będziemy organizować dużych spotkań z wyborcami czy wolontariuszami, będziemy unikać większych zgromadzeń w zamkniętych pomieszczeniach i jeszcze więcej energii włożymy w to, by kontaktować się z naszymi wyborcami poprzez Internet i media. Oczywiście nadal będę jeździł po Polsce, ale już w nowej formule. Solidarność i wzajemna troska są wartościami ogromnie ważnymi nie tylko dla mnie, ale dla całego naszego ruchu. Już teraz wolontariusze z Ekipy Szymona w całej Polsce angażują się w bezpośrednią pomoc seniorom, którzy, jak wiemy, są grupą zwiększonego ryzyka w przypadku potencjalnej epidemii. Właśnie takie akcje i taki sposób działania będą nam teraz przyświecać. W tym trudnym czasie stoimy po stronie bezpieczeństwa i spokoju dla wszystkich Polaków”.

2
Dodaj komentarz

avatar
Kuba Gorączkowski
Kuba Gorączkowski

Masowe ? 20 osób ?