Szwajcarzy na Antidotum Airshow. Są znane pierwsze atrakcje!

Antidotum Airshow Leszno fot. Katarzyna Kajdasz

Podczas Antidotum Airshow Leszno zaprezentuje się słynna szwajcarska grupa „PC – 7 Team”! Będzie to pierwsza wizyta tego zespołu w Polsce – i to nie jedyni Szwajcarzy, których umiejętności będzie można podziwiać w tym roku.

Antidotum Airshow Leszno jeden z największych pokazów lotniczych w Europie i co roku przyciąga największych mistrzów podniebnych ewolucji i akrobacji. Są już pierwsi potwierdzeni uczestnicy tegorocznego airshow, jak powiedział Radiu Poznań Mateusz Weber ze spółki „Lotnisko Leszno”, która organizuje lotnicze święto.

Jedną z nich jest grupa „PC – 7 Team” Szwajcarskich Sił Powietrznych, pojawiająca się na największych pokazach lotniczych na świecie, która w Polsce będzie gościła po raz pierwszy. Zespół złożony z 9. samolotów przygotowuje niezwykle efektowne pokazy.

To nie będzie jedyny zespół ze Szwajcarii – oprócz „PC – 7 Team” będzie można podziwiać też umiejętności śmigłowca Szwajcarskich Sił Powietrznych „Super Puma”. On przylatuje do Leszna już trzeci raz. Organizatorzy zapowiadają także przylot samolotów Sił Powietrznych Słowenii i Czech.

Antidotum Airshow w Lesznie odbędzie się 16 i 17 czerwca 2023.

Podziel się:

Ostatnio dodane: