Szukasz zegarka z kompasem? Pomyśl o Casio G-Shock

Jeżeli lubisz survivalowe wyprawy i odkrywanie nowych terenów potrzebujesz urządzenia, które pozwoli Ci kontrolować kierunek podróży. Taką funkcję oferuje zegarek z kompasem przystosowany do pracy w trudnych warunkach. Na ten temat wiele do zaproponowania ma marka Casio, spod szyldu której wywodzi się popularna kolekcja G-Shock. Który model jest godny polecenia?
Zegarek z kompasem – niezastąpiony podczas podróży

W obecnych czasach kompas stracił nieco na popularności, gdyż podczas podróży większość osób korzysta z nawigacji. Urządzenie to nie sprawdzi się jednak podczas survivalowych wypraw, eksploracji nieznanych terenów i górskich wycieczek. W tym przypadku jedynym słusznym rozwiązaniem jest kompas, który precyzyjnie wskaże Ci Twoje położenie. W taką funkcję wyposażone są wybrane modele zegarków G-Shock, a oprócz tego mają także wiele innych praktycznych opcji, które przydadzą się w podróży.

Jaki zegarek G-Shock z kompasem wybrać?

Nie wszystkie modele z oferty Casio mają wbudowany kompas, a mimo to wybór urządzeń z taką funkcją jest ogromny. Należą do nich zegarki z serii Casio Gulfmaster, które znajdziesz m.in. w internetowym sklepie Zegarki Centrum. Ponadto na uwagę zasługuje także kolekcja G-Shock GA 400, która charakteryzuje się dużą różnorodnością pod względem designu. Czym się wyróżniają te zegarki z kompasem i jakie jeszcze modele warto wziąć pod uwagę? Sprawdź nasze propozycje!

Casio Gulfmaster dla najbardziej wymagających

To wysokiej klasy, zaawansowany technologicznie zegarek dla wymagających. Cechuje się solidną konstrukcją i rdzoodporną obudową. Wyposażony jest w kompas w cyfrowy kompas horyzontalny oraz panel słoneczny i system odbioru sygnałów radiowych. Casio Gulfmaster ma także wbudowany barometr i głębokościomierz, który przyda się podczas nurkowania. Ten zegarek z kompasem oferuje także liczne udogodnienia dla użytkowników, takie jak podświetlane wskazówki i możliwość obsługi dostępnych funkcji poprzez technologię Smart Access.

Zegarek G-Shock klasy premium

Drugą propozycją jest model z serii Premium Exclussive. To urządzenie z wyższej półki cenowej z funkcją barometru, wysokościomierza i termometru. Charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz niezawodnością w trudnych warunkach. Jeżeli szukasz budżetowej wersji tego modelu, dobrym wyborem będzie G-Shock GA 700. Utrzymany jest w podobnej stylistyce i mimo że nie ma kompasu, to oferuje wiele innych przydatnych funkcji. Będzie więc doskonałą alternatywą dla tego zegarka G-Shock.

Złoty G-Shock z nowoczesnymi funkcjami

Na uwagę zasługuje także zegarek z serii Gravitymaster. Ma wbudowany moduł Bluetooth, który umożliwia łączność ze smartfonem. Ponadto oferuje takie funkcje jak termometr, strefy czasowe i podświetlana tarcza. Ten Złoty G-Shock wyróżnia się także nowoczesnym designem oraz ciekawym połączeniem kolorów. W tym przypadku również możesz znaleźć tańszą alternatywę, a mianowicie Casio G-Shock GA 700. Wygląda bardzo podobnie i ze względu na swoją funkcjonalność, sprawdzi się podczas najbardziej wymagających wypraw.

Zegarek z kompasem – czy warto go kupić?

Mimo że modele z kompasem takie jak Casio Gulfmaster sporo kosztują, to z pewnością są warte swojej ceny. Zaprojektowane zostały tak, aby były niezawodne i oferowały funkcje przydatne podczas podróży. W ofercie marki dostępne są także tańsze wersje, jak np. G-Shock GA 400, które będą praktycznym gadżetem na co dzień.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Ostatnio dodane: