Sylwester w Poznaniu

“Sylwestra w Poznaniu najlepiej uczcić minutą ciszy”. Tak Poznań walczy z hejtem

Plakaty na przystankach, w komunikacji miejskiej i w internecie mówiące o tym, jak beznadziejny jest sylwester w Poznaniu. Za całość odpowiada… organizator.

Wszystkie wypowiedzi przedstawione na plakatach pochodzą z komentarzy pod artykułami dotyczącymi zeszłorocznego sylwestra. – Ludzie inaczej reagują na to, co piszą anonimowo, niż kiedy zetkną się z tym oko w oko. Co więcej, jako instytucja kultury chcemy pokazać, że hejt w sieci jest problemem i nie należy go ignorować. – wyjawia Patrycjusz Tomaszewski, kierujący marketingiem Estrady Poznańskiej.

“Sylwestra w Poznaniu najlepiej uczcić minutą ciszy”; “Sylwester w Poznaniu? Po co? Lepiej jakieś chodniki wyremontują”; “Najlepiej w ogóle zlikwidować Sylwestra. Impreza o tej nazwie w Poznaniu to zawsze obciach i żenada”. Między innymi plakaty z tego typu treściami pojawią się na terenie całego miasta. Na początku listopada ma je zastąpić kampania właściwa, podczas której zostaną ujawnione “gwiazdy” tegorocznego sylwestra w Poznaniu. Ten odbędzie się 31.12.2019 roku na placu Wolności w godzinach 22:00-02:00.

1
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Jaroslaw Sassek
Gość
Jaroslaw Sassek

Pewnie Janda wystąpi😀😀😀