Sprawdzanie zgód TCF
niedziela, 6 lipca, 2025

Śmiertelny wypadek na torach. Człowiek potrącony przez pendolino

Do tragicznego wypadku doszło w województwie mazowieckim, na trasie między Pomiechówkiem a Nowym Dworem Mazowieckim. Pociąg pendolino potrącił tam człowieka. Nie udało się go uratować.

Jak informuje Super Express, wypadek miał miejsce 31 października kilka minut po godzinie 10.00. Osoba na torach została potrącona około 300 metrów od stacji, przez pociąg relacji Gliwice – Gdynia. Natychmiast wezwano służby, jednak ze względu na prędkość pociągu potrącona osoba zginęła na miejscu.

Na miejscu przez kilka godzin pracowały służby, a pociągi kursujące na tej trasie miały spore opóźnienia, dochodzące do dwóch godzin.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid09Hg93i1YMsB7o2U2J4Aph7xRftvmE9zBRKNndq2SnAeTX5HoKiCyT5c1up6Ev9nSl&id=100064709674910

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWiadomości z PolskiŚmiertelny wypadek na torach. Człowiek potrącony przez pendolino